Гимназија Алгоритам

Дискусија во 'Образование' започната од loveme-4ever, 5 март 2012.

 1. loveme-4ever

  loveme-4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2011
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  Здраво,дали некој може да ми ја каже наставната програма во гимназијата Алгоритам,дали се многу строги наставниците и дали некој го полагал приемниот испит,и ако некој го полагал го молам да ми каже што се бара :)
   

Сподели ја оваа страница