Гледање на филмови онлајн

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од candygirl, 4 октомври 2010.

 1. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  821
  Допаѓања:
  561
  Пол:
  Женски
  да видов, ја симнав програмата, ама пак несакаше да го отвори филмот
   
 2. natural.beauty

  natural.beauty Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2010
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  474
  Луѓе абе дајте некој линк за Tengo ganas de ti ама по можност со превод да е :geek:
   
 3. senjorita.lombardi

  senjorita.lombardi Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2011
  Пораки:
  1.209
  Допаѓања:
  736
  Зошто филмовозија не ми дозволува да гледам филмови, па може повеке од 5 6 месеци немаше проблем и сега не дозволува ни плеј да стиснам некако екранчето кај што е филмот како во сенка стои и неможе да се допре. му се има случено на некој ова? знаете ли некое решение? или па кажете ми друга страна за гледање филмови онлајн по можност со превод. благодарам однапред
   
 4. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.535
  http://www.leptiricabioskop.com/
  Во последно време овде гледам филмови.Прекрасен е сајтот :)
  Има превод на српски,многу брзо се полни.Не кочи :)
   
  На senjorita.lombardi му/ѝ се допаѓа ова.
 5. mimii94

  mimii94 Активен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  Две ипол недели

  Сакам да го гледам филмов "Две ипол недели" онлине на интернет. Но никако неможам да го најдам :@
  Ќе ве молам ако сакате да ми дадете директен линк до филмот,да го гледам онлине.
  Ви благодарам однапред. :*
   
 6. Aries9

  Aries9 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2012
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  40
  Две ипол недели

  Иди на страната www.tv-links.eu , едноставно е,најверојатно ќе се снајдеш :)
   
 7. mimii94

  mimii94 Активен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  Две ипол недели


  Се снајдов,ти благодарам многу. :*
   
 8. chocolate.chick

  chocolate.chick Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2011
  Пораки:
  922
  Допаѓања:
  633
  Пред 2 недели имаше премиера, нема шанси да го изгледаш од интернет.
   
 9. Xepp

  Xepp Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  418
  Оф боже и јас сакав да го гледам... Ајде ќе чекаме, ама ако дознаете дека излегол веднаш да не известите :D
   
 10. chocolate.chick

  chocolate.chick Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2011
  Пораки:
  922
  Допаѓања:
  633
  Тешко дека за брзо време ќе го има, Бидејќи ако го пуштат на интернет во кината нема да има многу посетеност.
   
 11. Victorian

  Victorian Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2012
  Пораки:
  639
  Допаѓања:
  2.775
  Пол:
  Женски
  Jас успеав некако да го најдам на Замунда, и го симнав ама за џабе потрошив 2 гб.
  Филмот е целиот ама квалитетот на сликата е Катастрофа, додуша и снимката била правена во кино сала.
  Па ако сакаш да го симнеш, ќе го најдеш на замунда... !
  Ама поарно немој почекај си уште 2-3 месеца ќе го имаш со супер квалитет, вака за џабе ќе трошиш интернет.

  И да не одам многу офф топик
  Страница за гледање филмови и серии на интернет:
  1. http://milversite.net/
  Одличен квалитет на видеата и со српски превод
  2. http://www.tubeplus.me/
  Добар квалитет на видеата, без превод се
   
 12. Chica.Loca

  Chica.Loca Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  216
  Пол:
  Женски
  Некои од вас ја користат оваа страна за гледање на филмови.Како може и јас да гледам? :wasntme:
  http://www.imdb.com/
   
 13. the.vampire.girl

  the.vampire.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2012
  Пораки:
  811
  Допаѓања:
  944
  Пол:
  Женски
  http://www.filmovin.com/
  овде има многу филмови и серии и воопшто не кочи, а има и српски превод :)
   
  На senjorita.lombardi му/ѝ се допаѓа ова.
 14. vesnatr

  vesnatr Активен член

  Се зачлени на:
  22 април 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Последен филм што го гледав е... И кратка рецензија

  Дали знаете страна со филмови на македонски превод?
   
 15. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.968
  Допаѓања:
  2.271
  www.vplay.ro
  срана во која мора да се регистрирате за да уживате во она што го дава ... има мнн мнн серијали и на некои од нив има и по 3 наведени преводи ...
   
 16. Mishela

  Mishela Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  7.829
  Допаѓања:
  20.292
  Пол:
  Женски
  А што се случува со филмовизија, аман. Се изнервирав, мислев нешто не е во ред со компјутеров.
  На таа страната лептирица или како и да беше што ја постирала Цаци, ми бара да се регистрирам. :|
  И на оваа милверсајт ми прави исто ко на филмовизија.
  Аман, вечерва ќе си пукнам од досада. |(
   
 17. Emma89

  Emma89 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  419

  Тука не може да се гледаат филмови. Единствено можеш да ги најдеш сите филмови што постојат и да прочиташ кои се во главна улога, жанрот кој е, рејтинг, преглед на содржината на филмот, потоа можеш да гледаш кои филмови кога ќе имаат премиери и слично. Исто така има и инфо за актерите.

  Не знам од каде па сега имдб за гледање филмови, кој ти го кажал тоа? :lol: ме насмеа
   
  На Chica.Loca му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.535
  Да,треба да се регистрираш.За 2 мин. работа.Има многу добри филмови :)
   
 19. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.968
  Допаѓања:
  2.271
  ^^јас пред 3 дена гледав филм и не ми бараше регистрација
   
 20. iloveyou29

  iloveyou29 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.972
  Допаѓања:
  7.855
  Пол:
  Женски
  Сега во последно време филмовите ги гледам онлајн па и сериите. Инаку страни за онлјан филмови што гледам се филмовизија.ком, кинотека.мк, мовие.ком
   

Сподели ја оваа страница