Гледање на филмови онлајн

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од candygirl, 4 октомври 2010.

 1. crnamacka01

  crnamacka01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2011
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  22
  фанна

  ве молам,доколку некоја од вас го гледала филмот фанна,,или има линк нека ми прати,,индиски е,сакам да го гледам
   
 2. talentirana

  talentirana Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  41
 3. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.183
  Допаѓања:
  1.002
  А,може ли некој да ми каже колку гига се трошат при гледање на филмови онлајн? :?:
   
 4. nicol

  nicol Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  137
  Јас го имам гледано и филмот е ПРЕКРАСЕН јас се воодушевив ама крајот е многу тазен сум се расплакала а го гледав на цд така да незнам линк позз
   
 5. nicol

  nicol Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  137
  може ли некој да ми објасни оти нема веке преводи на кинотека.мк :(
   
 6. Kasha

  Kasha Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2011
  Пораки:
  1.724
  Допаѓања:
  3.257


  исто како да го симнеш. затоа ти ја препорачувам оваа опција. ;) :)
   
 7. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.183
  Допаѓања:
  1.002
  Па секогаш и си ги гледам онлајн,само ич не пазев колку,не ми беше ни гајле ама,сега не ми е неограничен интернетот па морам да припазам.
  Па затоа отприлка со бројка кажете ми :$ :$ :emo:
   
 8. Katherine.Pierce

  Katherine.Pierce Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  55
  Ќе може некој да ми даде линк од филмот Twilight saga: Breaking Down ?.. Никако не можам да го најдам :(
   
 9. bittersweet

  bittersweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 ноември 2010
  Пораки:
  1.630
  Допаѓања:
  26.939
  Пол:
  Женски
  http://www.iwatchmoviesonline.eu/movies/twilight-breaking-dawn-part-1-2011/
  Лоша е снимката, ама сега за сега нема подобра ;)
   
  На Katherine.Pierce му/ѝ се допаѓа ова.
 10. trendafilova77

  trendafilova77 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2011
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  12
  Не е исто со симнувањето. Ако гледаш online ќе потрошиш околу 400 MB, а ако го симнуваш, зависно од филмот може да биде 800 MB минимум или над 1 GB.
  При гледање филмови онлајн се троши многу помалку отколку да го симнуваш. Разликата е накаде на пола.
  http://kinoteka.mk/?p=4578 Со македонски превод. Уживај!
   
  На Katherine.Pierce и Rozich им се допаѓа ова.
 11. Mishela

  Mishela Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  7.833
  Допаѓања:
  20.329
  Пол:
  Женски
  filmovizija.com

  Имате и српски превод, а изобилува со секакви типови филмчиња. :)
   
 12. WinnieThePooh

  WinnieThePooh Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2011
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  198
  и јас гледам на филмовизија..ама филмовите се гледаат само со мозила фајрфокс.
   
 13. INSIDIOUS

  INSIDIOUS Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  508
  Барам филм

  Може линк од twilight part 4? :)
   
 14. Karanfil1

  Karanfil1 Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  2
 15. Mishela

  Mishela Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  7.833
  Допаѓања:
  20.329
  Пол:
  Женски
  Ма не, јас без проблем си гледам преку Гугл Хром - инсталираш јава додатоци само, и толку.
  Немам пробано од Мозила никогаш. :)
   
 16. trendafilova77

  trendafilova77 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2011
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  12
  http://kinoteka.mk/?p=4578
   
 17. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.051
  Допаѓања:
  3.882
  Последен филм што го гледав е... И кратка рецензија

  А кај можам да го гледам онлајн New Year's Eve?
   
 18. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.968
  Допаѓања:
  2.273
  не ја видов па да ја додадам
  ..со убав квалите се малкуте филмови кои се на странава
  http://www.movie.mk/
  Филмовите веројатно нема да функционираат со Internet Explorer. Movie.mk користете го со посовремени прелистувачи како Google Chrome или Mozilla Firefox
   
  На WhiteAngel и Dushica-sk им се допаѓа ова.
 19. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.612
  И јас гледам на филмовизија, ама во последно време нонстоп ми сецкаат филмовите. Не можам нормално да ги гледам...
   
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.399
  Допаѓања:
  14.580
  На Mishela му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели ја оваа страница