1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали пазарувате во Шутка?

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Strumfeta93, 30 октомври 2010.

  1. Vekimum

    Vekimum Нов член

    Се зачлени на:
    15 ноември 2023
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    Пол:
    Женски
    Se izvinivam shutka raboti vo nedela
     
  2. _Dream girl_

    _Dream girl_ Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 јули 2021
    Пораки:
    37
    Допаѓања:
    101
    Пол:
    Женски
    Не вреди да се оди за џабе не си губете време. Цените се превисоки, а облеката е катастрофа.
    Исто така, поголемиот дел од облеката беше побелена од сонце. Од таму поминавме во East Gate цените беа поевтини од Шутка.
     
  3. laura biel

    laura biel Активен член

    Се зачлени на:
    25 септември 2023
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    4
    Пол:
    Женски
    Да не се лажеме,мислам дека не постои некој што не бил во Шутка.Еве јас сум била ама порано,купував работи од таму истите ги имало и низ центаров ама цените дупло поскапи. Не сум била одамна ама слушам цените плафон.
     
  4. Giinna

    Giinna Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 јануари 2020
    Пораки:
    389
    Допаѓања:
    4.047
    Пол:
    Женски
    Планирам да одам на пролет. Ако може пиши ми предлог каде да одам, приштина, феризај..? Ми треба детско нешто, секојдневна гардероба за мене и свечени фустани.
     
  5. Seli20

    Seli20 Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јуни 2016
    Пораки:
    588
    Допаѓања:
    420
    Пол:
    Женски
    Бил ли некој во последно време, многу одамна пред 5 години може сум била, исто ли е сега или не се исплати?
     
  6. Евроазија

    Евроазија Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 декември 2022
    Пораки:
    878
    Допаѓања:
    2.355
    Пол:
    Женски
    Поминувавме од таму,и викам ај малку да застанеме до ,,трговскиот,, ама ништо не ми се допадна.
    Облеката иста како од 2010те а цените 500-600 денари.Фармерките убави им беа ама со цени од 1000-2000 ден.
    Подобро оди во некои од градскиве центри,поубави за иста цена ќе најдеш отколку тука.
     
    На Seli20 му/ѝ се допаѓа ова.