1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зини земјо, голтни ме!

Дискусија во 'Насмевка' започната од Unfaithful18, 2 јули 2010.

  1. Tan4ence

    Tan4ence Форумски идол

    Се зачлени на:
    12 октомври 2011
    Пораки:
    5.082
    Допаѓања:
    27.322
    Уште една случка во автобус :lol:. Се качувам, куцнувам карта и гледам кај има слободно место. И гледам едно слободно до прозорот, а на тоа до него еден човек од негде 40-тина години. Ама нема кај да се фатам и ај нека застане бусот на семафори. Застанува, јас тргам натаму да седнам и таман да седнам, шоферов трга и ја немајќи кај да се фатам го зграбив човекот за рамењата. За малку врз него не праднав :$:lol:. Му се извинив и пак си седнав до него :lol:. Тој само ми рече, ништо не си ти крива. После цел пат ми беше срам да ја свртам главата. :lol:
     
    На angelche16, Lolo5, LittleChili и 5 други им се допаѓа ова.
  2. SummerGirl

    SummerGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 март 2010
    Пораки:
    15.921
    Допаѓања:
    32.559
    Пол:
    Женски
    А замисли да бил некој млад згоден дечко? Да ти е милина да го гушнеш. :D
     
    На spacegirl92, Amona, Lolo5 и 10 други им се допаѓа ова.
  3. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.140
    Допаѓања:
    76.531
    Пол:
    Женски
    Ова беше пред околу две недели...со друштво излезени и ај викаме во луна парк ќе одиме. Се сместуваме во онаа балерината и само што направи еден круг, кога ми дојде едно грозно чувство... дали беше од големата количина сок што претходно ја испив не знам ама мораше да мижам и да се стегам за да не исповратам. А претходно сум се возела не знам колку пати и ништо не ми било. Другарот до мене сеири ми фаќаше ама добро, после се олабавив, прогледав и се стабилизирав. :D Најбитно што не го исфрлив сокот.
     
    На Amona, Lolo5, meckicka и 2 други им се допаѓа ова.
  4. Jenny22

    Jenny22 Активен член

    Се зачлени на:
    4 септември 2016
    Пораки:
    64
    Допаѓања:
    75
    Пол:
    Женски
    E jas ova morav da go.pisam zasto nikkogas nema da go zaboravam8)
    Ova mi se sluci pred 5 god. Bratucedka mi slavese rodenden, jas dojdov so decko mi, normalno i nego go povika i sea rodenden ko rodenden zabava muzika, ama imavme edna mn debela drugarka ama luge stvarno bese mn debela (greota) doagja nakaj mene i mi veli ajde stani da igrame i jas stanav, ete ti bejla pustija nekoja si tazna pesna bas za tango, decko mi igrase so bratucedka mi, a drugarka mi :@debelata)me fati mene bas so mene da igra i ja aj greota da ne i go rasipam keifot koga po 2 min ne znam kako se sopna i odkaj se sopna me poturna i mene padnav legnata na podot a ona vrz mene so seta tezina:$ja umrev od sram site prisutni se zgazija od smeenje decko mi potrca da me digne od podot ja cela pocrveneta pa od sram se smeam i ja bozem da ublazam situacija, a baska i celo telo me bolese od tezinata na drugarka mi, ama sramot si go izedov i toa kako posle toa sednav na masa i ne ni stanav poveke od sram, (facepalm)
     
    На menov, angelche16, Lolo5 и 6 други им се допаѓа ова.
  5. krofnicka27

    krofnicka27 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 февруари 2016
    Пораки:
    811
    Допаѓања:
    12.567
    Пол:
    Женски
    Во трета година средно имав мноооогу секси млад професор по историја,немаше повеќе од 27-28 години.И еден ден си седиме со другарка во ходник на голем одмор, а ходникот скроз празен. Почнав да го оговарам професорот, што би му правела, како би му правела...:rofl: Зборував многу гласно, бидејќи нели празен ходникот и се внесов многу во говорот :lol: И само се отвора врата од училницата покрај која седевме и излегува професорот. И демек озбилен "Добар ден, деца" а го гледаме дека му се смее, се слушнал :o(facepalm) Не сум се појавила на историја цела трета година :$:rofl:
     
    На spacegirl92, menov, angelche16 и 17 други им се допаѓа ова.
  6. sj *O*

    sj *O* Популарен член

    Се зачлени на:
    19 октомври 2016
    Пораки:
    1.117
    Допаѓања:
    2.921
    Пол:
    Женски
    lele majko :rofl:
     
    На Amona, Lolo5, blady и 2 други им се допаѓа ова.
  7. sj *O*

    sj *O* Популарен член

    Се зачлени на:
    19 октомври 2016
    Пораки:
    1.117
    Допаѓања:
    2.921
    Пол:
    Женски
    сеа шо ми се случи.......си пуштив до даске песни од саша ковачевич ко слушам има некој во спратов :doh: :headbang: зини земјо голтни ме значи фкрај сум смотана
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  8. ninja35

    ninja35 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 декември 2011
    Пораки:
    2.682
    Допаѓања:
    88.170
    Не бе...можеш на полугодие да родиш, никој нема да примети...(facepalm)

    [​IMG]
     
    На Amona, Lolo5, sj *O* и 8 други им се допаѓа ова.
  9. Asparagus

    Asparagus Популарен член

    Се зачлени на:
    21 мај 2013
    Пораки:
    1.017
    Допаѓања:
    7.747
    Пол:
    Женски
    Vo sluchajov tebe treba da da te goltne zemjata zatoa shto ne primetuvash deka e sarkazam.
     
    На Lolo5 и Someonespecial им се допаѓа ова.
  10. ninja35

    ninja35 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 декември 2011
    Пораки:
    2.682
    Допаѓања:
    88.170
    А ти да не и асистираше при пораѓање па имаш повеќе информации од мене?
     
    На Amona, Lolo5 и Bozica1980 им се допаѓа ова.
  11. Asparagus

    Asparagus Популарен член

    Се зачлени на:
    21 мај 2013
    Пораки:
    1.017
    Допаѓања:
    7.747
    Пол:
    Женски
    Ja ne mozham da i asistiram pri poragjanje zatoa shto ne e trudna, tuku samo gi ismeva "glamstick" prasanjata.
    Se kladam deka i za Blagoduska Marulova si mislish deka e vistinski lik i i replicirash so nekoi "mudri dosetki".
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  12. ninja35

    ninja35 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 декември 2011
    Пораки:
    2.682
    Допаѓања:
    88.170
    Благодушка?
    како не е вистинска...во војска заедно бев со неа...
     
    На Lolo5, Kimberly11, Bozica1980 и 2 други им се допаѓа ова.
  13. GoodGirl45

    GoodGirl45 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 ноември 2016
    Пораки:
    1.407
    Допаѓања:
    8.692
    Пол:
    Женски
    Ова се случи кога бев помала:
    Доаѓаат пријатели на гости и ме прашуваат мене и сесра ми: сега оваа тетка што му е на чичко ти, а јас попаметна демек од сестра ми(помала е) велам швалерка.
    Леле отпосле се приметив што кажав и право дома, важно се вцрвив јас :D:)
     
    На Lolo5, Bojan1470 и buba4e89 им се допаѓа ова.
  14. ilyan

    ilyan Популарен член

    Се зачлени на:
    6 април 2015
    Пораки:
    1.865
    Допаѓања:
    19.429
    Пол:
    Женски
    Влегувам во кинескана продавница да купам огледало. Здогледав едно, го зграпчив и право на каса.
    Продавачката ми вика : извинете огледалото не е за продажба, муштериите кога пробуваат чевли се одгледуваат на него!
    Секундарно ме снема, не се ни свртев да видам дали ми се смеат или не.....
     
    На menov, Lolo5, rustiko и 21 други им се допаѓа ова.
  15. elimkd

    elimkd Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 октомври 2012
    Пораки:
    7.850
    Допаѓања:
    47.948
    Пол:
    Женски
    ^Ме потсети кога бев Србија, влегов во една кинеска продавница, внатре две продавачки од кои едната кинезинка, си местеше роба жената, културно и се насмевнав, таа ми вика mogu li vam pomoci со некој кинески нагласок.... ме фати смеа не можев никако да се воздржам, во фаца и се изнасмеав(facepalm)
     
    На Lolo5, Kimberly11, sj *O* и 3 други им се допаѓа ова.
  16. LadyInTheDark

    LadyInTheDark Популарен член

    Се зачлени на:
    6 декември 2013
    Пораки:
    1.008
    Допаѓања:
    2.754
    Ова ми се деси во теретана пред неколку недели.Ивежбам што вежбам се уморив реков да излезам малку да запалам една цигара и одам прво на шанкот да си го земам телефонот,но што сум направила? :o Бидејќи некојод типците имал ист тел како мојот сони и истиот скроз и по боја а јас избезумена дека уморна ништо не ми се гледаше пред очи(а мојот тел има маска,но некогаш го носам без маска и шта чеш заборавена цела) и сум го грабнала туѓ тел (facepalm) и излагам сединам да се релаксирам палам цигарче ии ајдее тел да го вклучиме да видиме по фб шо има :lol: ии коа го вклучувам екранот што да видам сее шокиравв коа ми се појави еден страшен пес на позадина од тие шо наликуваат на волк( не ми текнува како ги викаат) :lol: и така се уплашив што не очекував нормално куче да ми се појави и од каде па во мој тел :o :rofl: И само одедна си велам "лелеејјј паа оваа не е мој телл :worried: " и влагам внатре да го вратам и велам "лелее се извинувам незнам чив е тел но јас си го земав, :rofl: бидејќи е ист како мојот сум го помешела" и директ во вецето влегов од срам :lol: Брукии од тогаш внимавам кој е мојот и нонстоп ми е во маската :!:
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  17. GabyTranceॐ

    GabyTranceॐ Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2015
    Пораки:
    298
    Допаѓања:
    1.108
    Пол:
    Женски
    А јас пред три години бев во дискотека со две другарки и пееа Енерџи Бенд и имало некоја песна што се вика снема струја и пеачооовв урлаа снееемааа струјааа и јас се избацувам како бе снема струја кога сијалиците светаат и цел милениум накај мене погледот абе се укопааам.:headbang::drunk:
     
    На Amona, Lolo5, teteks и 6 други им се допаѓа ова.
  18. joy1

    joy1 Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 август 2012
    Пораки:
    19.368
    Допаѓања:
    317.535
    Пол:
    Женски
    :rofl::rofl::rofl:
     
    На Lolo5, Safira26, blady и 3 други им се допаѓа ова.
  19. Calla

    Calla Популарен член

    Се зачлени на:
    23 август 2011
    Пораки:
    508
    Допаѓања:
    1.479
    Влегувам во продавница да купам храна за животни и ме знае продавачот така, и дури ми наплатува вика како дечкото, и јас мислам ме прашува за кутрето, дека нели така понекогаш за животните викаме, дечко женска... И тој едно да ме прашувал, јас за друго одговарам, викам не е дечко, женска е (мислев помешал дека женско е кутрето, зошто нели одам да купувам за животни, околу нив се муабетите) и во истата секунда ми текнува што кажав, и реков добар, после се разјаснивме амаа моментот беше зини земјо голтни ме :rofl::rofl::rofl:
     
    На spacegirl92, menov, Indiegurl и 17 други им се допаѓа ова.
  20. sj *O*

    sj *O* Популарен член

    Се зачлени на:
    19 октомври 2016
    Пораки:
    1.117
    Допаѓања:
    2.921
    Пол:
    Женски
    ова вчера се деси :P
    значи уше от првото оро...барам еден тип да се фатам до него, и сеа ете се прибливжам си викам ах ете го. го глеам си викам леле шубав по кошула оти носи вентијаги цело време незнам. застанвам до него му викам *името* бееее се врти овај се насмеа ми вика хехе ела ваму и ко го видов овај шо го барав на другата страна тогаш се свестив :rofl: ама овај со кој играв поубаф беше милион пати така да мило ми е :inlove:
     
    На Lolo5, Arthur, Bojan1470 и 3 други им се допаѓа ова.