Каде да си купам?... Па и на попуст плус ;)

Дискусија во 'Мода и стил' започната од enca.69, 17 февруари 2010.

 1. mili4ka123

  mili4ka123 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2012
  Пораки:
  1.101
  Допаѓања:
  2.306
  Пол:
  Женски
  Имаше и во Бершка во Сити Мол пред некое време, 400 денари беа. Би требало сеуште да ги има. :)
   
  На sweet-star му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Mashnichka

  Mashnichka Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2011
  Пораки:
  168
  Допаѓања:
  26
  Каде да најдам ваква ташна? Како мала торба што се собира со врвките горе, црна боја
   

  Прикачени фајлови:

 3. Hipster

  Hipster Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.315
  Допаѓања:
  16.827
  Пол:
  Женски
  Ај кажете стварно кај има траки за коса од оние памучни/ликра што се не е битно бојата било која и да е, зашто осеќам дека утре дома со точак ќе се вратам наместо со трака :devil:
  Цената не знам колку им е ама 100-200 поише за тоа не давам.
  Вака некоја спортска,мислам мене ми треба за да не ми паѓа косата додека вежбам.
  [​IMG]
   
 4. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.334
  Допаѓања:
  15.461
  ^ Јас пред некое време земав од АБ копчар доле на приземје во трговски, не е памучна, ликра ќе да е, ама одлична е, врши работи. Во ширина е подебела од оваа на сликава твоја, имаш во различни бои, мислам дека по 80 денари беа, ма да ако ме држи добро сеќавањево имаше и во други величини.

  [​IMG]
   
  На Hipster му/ѝ се допаѓа ова.
 5. cocoa28

  cocoa28 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 мај 2013
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  90
  Марама за на плажа, ама не сакам шарени...Да биде поедноставна, ама во темно розева боја или сл...
   
 6. Diamond1

  Diamond1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2013
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  7

  http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/s ... %20LOAFERS
  еве нешто вака :)
   
 7. Diamond1

  Diamond1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2013
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  7
  Во теранова има за 200 денари :)
   
  На sweet-star му/ѝ се допаѓа ова.
 8. andrijance90

  andrijance90 Активен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2013
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  7
  која цена се движат новчаниците во Дуки и Дасо? :?: се наога ли нешто ефтино да тркнам утре или не :)
   
 9. Irrepleceable

  Irrepleceable Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  1.019
  Допаѓања:
  1.317
  Нешто вакво? Или пак со британско знаме?(неможев соодветна слика да најдам)
  Цена?

  [​IMG]
   
 10. lovelife

  lovelife Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  520
  Допаѓања:
  1.704
  распар бикини? каде има низ Скопјево али ефтини да бидат
   
 11. BelieberYeahh

  BelieberYeahh Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  1.101
  Допаѓања:
  933
  Пол:
  Женски
  да не има некој видено вакви ташни (за обликот зборам а бојата и не е многу важна)?? :)
   

  Прикачени фајлови:

  • large (2).jpg
   large (2).jpg
   Големина на фајлот:
   92,1 KB
   Прегледи:
   388
  • large.jpg
   large.jpg
   Големина на фајлот:
   101 KB
   Прегледи:
   388
 12. axl-babe

  axl-babe Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  451
  Допаѓања:
  573
  Има во ГТЦ на трети спрат, само незнам како се викаше продавничката...
   
 13. EleonoraLovato

  EleonoraLovato Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2012
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  670
  бутик еми мислам дека се викаше
   
 14. dulcela

  dulcela Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2013
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  43
  да така се вика, и не се скапи ја си напраив пар и ми искочи 700 денари :)
   
 15. honey95

  honey95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2012
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  33
  сакам некои ролери,нека бидат поефтини а квалитетни. во ск некаде? :?:
   
 16. supergirl9

  supergirl9 Активен член

  Се зачлени на:
  12 август 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  За сите помлади низ нашево Скопје, обавезно да идат во галери на плоштад!! :D Бев во теранова има мнооогу ефтини работи не ми останаа пари не ни наминав во евроазија. <3
   
 17. kristii

  kristii Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  1.310
  Допаѓања:
  367
 18. senza.parole

  senza.parole Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  2.429
  Допаѓања:
  8.734
  Од Asos ќе си порачаш.
  Цена помеѓу 15-25 € варира од модел до модел.

  Ако некој видел низ Скопјево за продажба ваков каиш, нека каже... Јас неам видено.
   
 19. SuperGirl24

  SuperGirl24 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  1.741
  Допаѓања:
  14.111
  Пол:
  Женски
  ^Мис Спајс во Веро центар околу 400 ден беше.
   
 20. iloveugirl

  iloveugirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2013
  Пораки:
  293
  Допаѓања:
  215
  Женски сакам да ве прашам каде во Скопје можам да најдам големи ташни.. Еве од овој тип:
  [​IMG] и [​IMG] уште малку почнува учебната година а сакам ташна да носам не ранец, па сакам таква голема за да може да собере книги и тетратки и ако може цена... имаше во јуни кога бев во Скопје во сити мол во Бершка такви големи по 1800 ден ама незнам дали сега ги има.
   

Сподели ја оваа страница