Литературни блогови

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од francais, 9 декември 2012.

 1. Hinebrra

  Hinebrra Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  232
  Еве и јас се приклучувам кон литературните блогови :D

  http://parcesoninistoznafantazija.blogspot.com/

  Поезијата што ја пишувам е лично моја и се надевам ќе ви се допадне ;)
   
  На francais му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.408
  Допаѓања:
  3.623
  Пол:
  Женски
 3. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.067
  Допаѓања:
  5.825
  Пол:
  Женски
  Последниот пост, а пред него имам и други објавувано што ги немам постирано во темава, кој сака да читне слободно нека отвори:
  http://svetlatockavomrakot.wordpress.co ... %BB%D0%B8/
   
 4. kate-pp

  kate-pp Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2012
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  129
  Пол:
  Женски
  БРАВО за сите девојки! Само што ги посетив сите ваши блогови. Ги прочитав сите ваши текстови, поезија. Искрено се пронајдов во многу. Изгледа дека сите ние девојки имаме исти ставови кон љубовта- или барем слични. Но секоја од Вас, го напишала поразлично а еднакво реално.
  Уште еднаш браво и продолжете така! :*
   
 5. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.067
  Допаѓања:
  5.825
  Пол:
  Женски
 6. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.408
  Допаѓања:
  3.623
  Пол:
  Женски
 7. fatamorgana123

  fatamorgana123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2013
  Пораки:
  1.246
  Допаѓања:
  1.457
  На axl-babe му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Butterfly14

  Butterfly14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  756
  Допаѓања:
  449
 9. DreamAngel

  DreamAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2012
  Пораки:
  584
  Допаѓања:
  348
 10. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.067
  Допаѓања:
  5.825
  Пол:
  Женски
  На Katerinceee му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Hinebrra

  Hinebrra Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  232
  На francais му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.067
  Допаѓања:
  5.825
  Пол:
  Женски
  На francais му/ѝ се допаѓа ова.
 13. DreamAngel

  DreamAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2012
  Пораки:
  584
  Допаѓања:
  348
 14. Hinebrra

  Hinebrra Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  232
 15. DreamAngel

  DreamAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2012
  Пораки:
  584
  Допаѓања:
  348
 16. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.067
  Допаѓања:
  5.825
  Пол:
  Женски
 17. Hinebrra

  Hinebrra Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  232
 18. DreamAngel

  DreamAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2012
  Пораки:
  584
  Допаѓања:
  348
 19. SexyLady

  SexyLady Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  2.755
  Допаѓања:
  3.190
  Пол:
  Женски
 20. SexyLady

  SexyLady Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  2.755
  Допаѓања:
  3.190
  Пол:
  Женски

Сподели ја оваа страница