1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најголема глупост што сте ја направиле!!

Дискусија во 'Насмевка' започната од Sunshine88, 29 март 2010.

  1. summer-lover

    summer-lover Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јуни 2013
    Пораки:
    382
    Допаѓања:
    1.259
    Пол:
    Женски
    И купив папагал на другарка ми.
    (кога бев мала)со пластичен мотор се возев по скалите.
    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
     
  2. charliee

    charliee Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 март 2012
    Пораки:
    816
    Допаѓања:
    716
    Пол:
    Женски
    влегов во погрешна кафана да се најдам со дечко ми и гледам штама нема никој внатре само во летната бавча луѓе,му се јавувам и ми кажува кај е си заминав а луѓето надвор почнаа да ми се смеат :D :D
     
  3. LadyFlame

    LadyFlame Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2012
    Пораки:
    658
    Допаѓања:
    339
    Има многу, не ми текнуваат

    Лани за роденденот мој , братучед ми иде на роденден и сега да ми честита место тој мене јас му викам среќен роденден, леле кога ми текна што направив неможев здив да земам од смеа, :D


    Бевме со една другарка и со другар во кафич, стануваме да си одиме, јас одам напред и сега имаше две врати едната да ти била отворена(јас не видов значи, замислете толкав простор), а другата затворена и одам буткам да отворам, буткам нејќе не се отвора, кога што ќе видам надвор маси си седат и ме гледаат како се глупирам, другарка ми и другар ми се згазија од смеа
     
    На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
  4. sweetgirl1106

    sweetgirl1106 Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 октомври 2012
    Пораки:
    128
    Допаѓања:
    109
    Пол:
    Женски
    На 4-5 години сум изела цела лажица сол...no comment :x

    Еднаш заборавив дека мене ми е роденден и кога го славев самата почнав да си пеам "happy birthday". Сите онака :^)
     
    На Sara123 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. LittlePinky

    LittlePinky Популарен член

    Се зачлени на:
    8 јануари 2013
    Пораки:
    1.420
    Допаѓања:
    4.392
    Пол:
    Женски
    Ахахаха сега ми текнува само на една но да се присетам па ќе пишам уште неколку глупости :rofl:
    Еднаш ова мислам беше во второ одд и помина шо помина дојде денот за сликање знаеш кога на крајот на школската година се сликаат..
    А бев попладне на училиште .. ии ај се дотерав шо се дотерав за сликање ама гледам нешо кркмите(шишките) ми стрчат :lol: па сум ги украла ножиците од баба ми и пред огледало сум ги исекла :lol: :rofl: абре ко ме виде мајка ми косата и се крена хаха .. скали си ги напрајв а тој ден се сликавме леле ко че се видам на та сликата каква сум и ден денес се смеам :lol: :lol: :$
     
    На Ketrin.Moon му/ѝ се допаѓа ова.
  6. LittlePinky

    LittlePinky Популарен член

    Се зачлени на:
    8 јануари 2013
    Пораки:
    1.420
    Допаѓања:
    4.392
    Пол:
    Женски
    Ахахах еднаш со другарка ми продававме вода .. абе деца :lol:
    една чаша вода 5 денари :D
     
    На summer-lover, Ketrin.Moon и Sara123 им се допаѓа ова.
  7. Dobie

    Dobie Популарен член

    Се зачлени на:
    28 мај 2013
    Пораки:
    199
    Допаѓања:
    240
    со братучедми ги собиравме паднатите лисја во дворот и ги стававме во шишиња и ај ќе продававме ,1 шише 10 денари па еден човек помина и ни купи :rofl: (можеби му требало шише нему :D )

    има уште многу ама не ми текнува сега :wasntme:
     
    На Ketrin.Moon му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Dog-lover

    Dog-lover Популарен член

    Се зачлени на:
    13 февруари 2013
    Пораки:
    1.510
    Допаѓања:
    3.743
    Пол:
    Женски
    Не се нешто ама ај :D

    Омилениот лак на мајка ми ми падна и се скрши на плочките во тоалетот,одвај очистивме :D

    Како помала земав еден фустан на мајка ми со убав дезен беше,почнав да го сечам и од материјалот им направив фустанчиња на барбиките,мајка ми ми се лутеше,а јас кутрата ја убедував дека грдо и стоел затоа сум го исекла,непотрбен и бил де така и викав :rofl:

    Татко ми ме прати во продавница да купам кокошка, и таа беше спакувана во жолта кесичка и имаше врвка за носење,и јас за дршев кокошката за врвката и одеднаш врвката се скина и кокошката ми падна на тротоар и јас се усрамив ја оставив кокошката на тротоар и со трчање дома :tmi:
     
    На Quuen, Valerin, Name и 2 други им се допаѓа ова.
  9. pamelche

    pamelche Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јуни 2011
    Пораки:
    5.306
    Допаѓања:
    16.761
    Не отидов во Етно Село, само за да испаднам и да го видам.
    Но го немаше никаде.
    -малер.
     
  10. leighton23

    leighton23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 мај 2013
    Пораки:
    738
    Допаѓања:
    1.681
    Како мали со другарка ми најдовме кај неа дома пена за бричење и си ставивме на косата. :lol:
     
    На Quuen му/ѝ се допаѓа ова.
  11. L-a-r-a22

    L-a-r-a22 Популарен член

    Се зачлени на:
    9 февруари 2013
    Пораки:
    1.337
    Допаѓања:
    10.769
    Пол:
    Женски
    Кога сум била 2 - 3 год. многу сум сакала бебиња и секое бебе што ќе сум го видела на улица морало да го бакнам. Еден ден ме шетала мајка ми и сум видела како една циганка си носи мало бебе, па кога сум се затрчала ќе го бакнувам и готово. Мајка ми ме влечела назад но јас плачење и мора да е по мое. И ми дозволила мајка ми сум го бакнала бебето...

    Кога се родила сестра ми сум била 3 г. и ме оставила мама во собата кај што било бебето за да слезе до долу и јас сум ги извлекла ножињата на сестра ми од креветчето и сум си седала. За среќа наишла баба ми па ме тргнала, сум можела нозе да и скршам. И ме прашувале што правеше, сум велела се лулам.

    Татко ми е полицаец и секогаш кога ќе сум видела полицаец сум се дерела „Татоооо“. Еднаш сум се опуштила од мајка ми сум се затрчала кон еден полицаец, сум викала тато, сум го фатила за ногата и сум го влечела. Човекот ми се насмеал и ми рекол е не сум јас татко ти. Се посрамила мајка ми тогаш :D
     
  12. Maya3112

    Maya3112 Популарен член

    Се зачлени на:
    3 октомври 2012
    Пораки:
    479
    Допаѓања:
    479
    Сенфот сум го ставила кај шминките :tmi: ... А зошто?

    Моментот беше кога мајка ми правеше домашен кечап и итно и беше потребен сенфот.
    Дека е сенфот ? Е дека е де?
     
  13. anuvcheto

    anuvcheto Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јули 2012
    Пораки:
    163
    Допаѓања:
    352
    Знам дека имам многу глупости направено, сега ми текинат само на мал дел од нив...
    На пр. секоја вечер со друштво ‘‘излагаме‘‘ и седиме позади една зграда, една вечер од прозорците слушаме: фајр, фајр, тррррррррррррр,фајр, фајр, тррррррррррррррррр.. Некое девојче си играло со пиштол и ласер имаше дури, и многу не нервираше, сите демек нервозни неможевме да се воздржиме и ај сега ќе ти се качиме горе, и се качивме, ѕвоневме и никој не остана пред врата, немавме храброст и сите по скали удолу, ко фурии.. и застанавме пред влезот, и одозгора еден пријатен бран вода не плисна, луѓето исто се изнервирале и не потурија со вода, за среќа никој не накисна многу.. :lol:

    На истите скалички каде што седиме има и една гаража, одма тука и решивме не решивме, ќе се качиме на гаража, се качивме една вечер, си лежевме тука и за слагање сите ко успорени снимки, ама јас најмногу 15 мин за да слезам ми требаа, најлошото, незнаевме дека сопствениците се на прв спрат и ние слободно си лежиме си шетаме по гаража.. и сега една наша другарка со нејзиното откритие, зад гаражата имало некој штица и на неа стојш и демек лебдиш, и одозгора ни излага еден човек со светилка и сите в трева, а јас најбрза им бев овој пат :rofl:
    Другарка ни си остана на гаража и му се пулеше на човекот ко на господ, а тој и свети и виде не виде скокна зад гаража.. ахахаххахах :rofl:
    Ако ми притекни уште нешто ќе ви припишам :)
     
  14. monnii-4

    monnii-4 Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 септември 2011
    Пораки:
    130
    Допаѓања:
    60
    Во петто одделение мајка ми не ме оставаше да се искубам. Видов-не видов си ги избричив веѓите до пола. Кога видов што сум направила испаничив, ама ми текна. Ги извадов влакната од бричот и ми текна да ги залепам назад со надеж дека пак ќе си зараснат. Видов гел таму и ајде со него ги лепев. Испеав некако да ги залепам ама изгледав како ѓавол хахах 3:) Кога ме виде мајка ми само ми ги нацрта и ги цртав додека не ми пораснаја.
    А кога бел прилично помала имав точак и го возев на тераса и не знам што ми текна ама го фрлив низ тераса и знам дека повредив некој човек хахахах :D :D
     
  15. doutzen

    doutzen Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2013
    Пораки:
    531
    Допаѓања:
    158
    изгубив 2 телефона
    пукнаф еден телефон
    ми падна таблетот од рака и сега ми е пукнат екранот ;( ;( ;( :sweat: :sweat:

    да не знаете нешто што може да се направи?
     
  16. Rama

    Rama Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 декември 2011
    Пораки:
    5.419
    Допаѓања:
    54.708
    Пол:
    Женски
    Си ја избланширав косата :devil: сега нека паѓа ко луда :devil:
     
  17. FeminkaDoKraj

    FeminkaDoKraj Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2012
    Пораки:
    161
    Допаѓања:
    49
    како малечка изедов креда мислејќи дека е бонбонче :puke: :lol:
    во нашата куќа,в село,бевме отидени едно лето уште кога бев малечка и си седнав на креветот јас во кујната и дете како дете,си зедов пенкалце и си цртав на ѕидот крушки,јаболка и такви глупости :fubar: и кога ме виде мама :tmi: косата и се крена...во основно некаде во 4то одделение,ме мрзеше да пишувам домашна и толку ситно пишував(не ни знам што сум пишувала,си тресев зелени не ги ни одговарав прашањата точно :rofl: :lol: ) што учителката и мајка ми ме прашуваа што сум пишувала каков е тој ракопис...со микроскоп да не можеш да видиш...а пак еднаш,мислам дека бев забаваче тогаш,си фатив да си танцувам по гаќи пред огледало |( :fubar: кој ретард сум била еееј ццц...на дедо ми мустаќите и веѓите му ги чешлав :rofl: , на мачката и фаќав коњски репчиња со ластичиња ,таа се скапа од пиштење јас упорна(загреота мачката),еднаш ја шишав мачката,со една другарка кога бевме мали многу сакавме да пиеме кафе и кога бевме кај неа,баба и беше излезена до продавница и ние за тоа време кафе да сме направеле и тоа уште недоварено кога дојде баба и и ние низ тераса го истуривме и ѓезвето го сокривме на терасата...еднаш пак успеавме да го свариме кафето и велевме демек какао пиеме,ама баба и не сети хаха...кај комшивката што живее под баба ми, со грутки земја од саксиите и морска пена и фрлавме со брат ми на терасата и еднаш излезе да види кој е а ние се пикнавме дома и не не фатија...ако ми притекне нешто ќе допишам .
     
    На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
  18. Papillon.Papi

    Papillon.Papi Популарен член

    Се зачлени на:
    5 октомври 2013
    Пораки:
    3.245
    Допаѓања:
    9.695
    Пол:
    Женски
    Тоа беше пред малку... :D
    Си го разгледувам „дневникот“ со „паметни“ реченици и гледам пишано:
    -„Мила и Марио“...
    Несвесно си ја кинам страната и ја џвакам... :puke:
    Отидов во веце и оп, во шољата си ја ставив и пуштам вода. Кога се сетив што направив ми идеше да се затрескам по глава со дебелиот андлиски речник на мајка ми што е 1000 страни... :headbang:
     
  19. elimonkey

    elimonkey Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 октомври 2013
    Пораки:
    67
    Допаѓања:
    7
    Хммм иам многу глупости напраено али оваа е една од најненормалните хахах :D имаше у основно у 5 или 6 одд едно девојче шмизла невидена , и многу ме нервираше скоро секој ден со неа се карав, и беше голем одмор и ја си купив јогурт и само ја начекав на скали и демек трчам опп јогуртот и го исипав врзз блузата леле која фаца ја имаше ... и после со класната се расправавме ама ја се правдав дека било несекајки сеа коа ке се сетам хах :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: имам уше многу напраено ако ми текне ќе пишам. :)
     
  20. BlackMistery

    BlackMistery Популарен член

    Се зачлени на:
    16 октомври 2013
    Пораки:
    702
    Допаѓања:
    1.350
    Пол:
    Женски
    Си чистев и земав водата од легенот преку прозор да ја фрлам и доле пљас на една жена лом ја направив па се извинував ова она али џабе мислам жената ќе ме убиеше :@ :envy: