Невестински фризури

Дискусија во 'Свадба' започната од Tikve, 26 јули 2010.

 1. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.438
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Cacuvche му/ѝ се допаѓа ова.
 2. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.048
  Допаѓања:
  370
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На macencetoo му/ѝ се допаѓа ова.
 3. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.438
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На April87 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. plavusha

  plavusha Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  110
  бидејќи имам долга виткана плава коса баш иста како на лсиката само по густа оваа фризура ми се допаѓа. Убава и едноставна!
   

  Прикачени фајлови:

 5. BoaVista

  BoaVista Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  8.873
  Пол:
  Женски
 6. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.103
  Допаѓања:
  5.493
 7. BoaVista

  BoaVista Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  8.873
  Пол:
  Женски
 8. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.048
  Допаѓања:
  370
 9. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  788
  Ништо комплицирано..едноставно и нежно ;)
   

  Прикачени фајлови:

 10. BoaVista

  BoaVista Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  8.873
  Пол:
  Женски
 11. d.Darla

  d.Darla Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  663
  Допаѓања:
  153
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На BoaVista му/ѝ се допаѓа ова.
 12. BoaVista

  BoaVista Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  8.873
  Пол:
  Женски
 13. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.103
  Допаѓања:
  5.493
 14. BoaVista

  BoaVista Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  8.873
  Пол:
  Женски
 15. BoaVista

  BoaVista Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  8.873
  Пол:
  Женски
  [​IMG][​IMG]
   
  На April87 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. BoaVista

  BoaVista Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  8.873
  Пол:
  Женски
 17. BoaVista

  BoaVista Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  8.873
  Пол:
  Женски
 18. BoaVista

  BoaVista Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  8.873
  Пол:
  Женски
 19. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.399
  Допаѓања:
  14.580
  Опуштена плетенка
  [​IMG]
   
 20. red

  red Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2010
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  104
  Пол:
  Женски
  едноствно, ама убаво ;)
   

  Прикачени фајлови:

  • zzz.jpg
   zzz.jpg
   Големина на фајлот:
   46,3 KB
   Прегледи:
   1.958

Сподели ја оваа страница