Омилена детска песна

Дискусија во 'Музика' започната од Pain, 5 март 2010.

 1. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  73
  Леле детство :clap: :clap: Се ежам кога си ги пуштам понекогаш
  [youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Ew6gSgnrLFk&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Ew6gSgnrLFk&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  7.341
  Допаѓања:
  35.579
  Пол:
  Женски
  Не знам која би ја одбрала... ама ги има многу :D :D :D
  На пример АНА од СиДо 1993, а од тогаш и Заради тебе Зоране 8) ...

  Потоа, Во светот на бајките, Прва љубов, На една клупа стара дрвена, Наташа од трето три и многу, многу други...
   
 3. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.640
  Софи,Софија...
  [youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/BqlB2lPR6bI&hl=en_US&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/BqlB2lPR6bI&hl=en_US&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]
  Како ли јас да пораснам
  [youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/0bF7f6A_IcQ&hl=en_US&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/0bF7f6A_IcQ&hl=en_US&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]
  Еве и уште една не е детска ама кога сум била мала многу сум ја сакала :lol: :lol:

  [youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/iTKi0vg_Nnk&hl=en_US&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/iTKi0vg_Nnk&hl=en_US&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]
   
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.399
  Допаѓања:
  14.580
  ^ :lol: :lol: ...Да бегам и прескокам ѕидови, да ме лаат и кинат твојте кучиња, да ме пцуе и колне татко ти со твојте седум-осум братчиња... :lol: :lol: :lol:
   
 5. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  83
  [youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/kPN6Ov2GsGE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/kPN6Ov2GsGE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]
   
 6. Mila04

  Mila04 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  50
  http://www.youtube.com/watch?v=GYC3X-OK7pQ
  михајло микица
  незнам што ми текна на оваа песна :D :D :D здраво генијалци... двојче двојче смешно бројче.. :D :D :D
   
  На Lady-PinkHeart му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  671
  Боби, баш ми е гајле... Бев заљубена во еден Боби во тоа далечно време :lol: :lol: :lol:
   
 8. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  3.261
  Допаѓања:
  3.266
  skopje radost ti ke bides :) marionka :) duvna vetre razvigorce :) e toa se penicki lele na vremeto imalo top pesnicki sea se se krs pesni
   
 9. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.708
  Допаѓања:
  3.381
  Оваа е најубаватаааааааааааааа
  Сини очи има Јана сини трепки нема мана...глас на птица има Тања...како срна гази Сања..... :rofl: :rofl: лелееее колку е убава....
  http://www.youtube.com/watch?v=oZVKT8_nlNY
   
  На Lady-PinkHeart му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  6.243
  Допаѓања:
  45.355
  Ааа Енче...ќе ти го крадам песнево,знаеш за кое именце! :D
   
 11. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.708
  Допаѓања:
  3.381
  знам...ама :x :rofl: :*
   
 12. rozita91

  rozita91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  28
  како ли јас да пораснам е дефинитивно мојата најомилена песничкааааааааааааааааааааааа :$ :$ :$ :$ :$ :$
   
 13. cakii

  cakii Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  16
  Боби баш ми е гајле :D :D
   
 14. she-17

  she-17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  20
  и јас ја сакам оваа премногуу кај можам да ја најдам ? ;(
   
 15. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.399
  Допаѓања:
  14.580
  ^ [youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube-nocookie.com/v/1EvHh83YBi4&hl=en_US&fs=1&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube-nocookie.com/v/1EvHh83YBi4&hl=en_US&fs=1&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
   
 16. Ticijana

  Ticijana Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  5
  Никола, Никола. :)
  && А Весна ја нема. :D
   
 17. SummerGirl

  SummerGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  7.154
  Допаѓања:
  4.379
  Пол:
  Женски
  [youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/UBbsZIiz7q0&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/UBbsZIiz7q0&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]
   
 18. PinkPanterka

  PinkPanterka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  91
  Омилени ми се:Никола,Никола,Огледалце,Наташа од 3-то три,Ех тој Тоше,Сакам кола убава... :inlove: :inlove: :inlove:
   
 19. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.647
  Допаѓања:
  9.633
  Пол:
  Женски
  А дали знаеш, како ми е, како чука срцево мое за тебе....
  Ми рече чао ...
  Прва љубов како сенка тивко тивко проаѓа и на прсти како крадец под мој пенџер проаѓа, сите тајни што ги носам....
  :inlove:
   
 20. LaRuz

  LaRuz Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  25
  Lenka manekenka i natasa od treto 3 :D
   

Сподели ја оваа страница