1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Првата Македонска андроид апликација со рецепти за здрава исхрана

Дискусија во 'Рецепти' започната од kuzmanovskaemi, 27 февруари 2015.

  1. kuzmanovskaemi

    kuzmanovskaemi Нов член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2015
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    28
    Пол:
    Женски
    Камо среќа да се разбирав во програмирање и компјутери :) Братучетка ми е дел од тимот што ја има програмирано, ми го прати линкот на play store, почнав да пргиготвувам по упатствата и незнам колку пристрасно звучи, ама се до сега што пробав ми испадна супер. Позз.
     
  2. CrazyOne

    CrazyOne Модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    1 ноември 2010
    Пораки:
    2.036
    Допаѓања:
    19.306
    Пол:
    Женски
    И јас ја симнав апликацијава пред некој саат, да не бидам покусо. На кратко ја разгледав, засега супер ми изгледа. Ќе пробам некој ден нешто од рецептите па ќе пишам како испаднало.
     
    На kuzmanovskaemi му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Samer

    Samer Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 август 2014
    Пораки:
    224
    Допаѓања:
    168
    Пол:
    Женски
    Јас имам проблем новите рецепти што се ставаат не ми се зачувуваат на апликацијата . Така да само од кога ја имам симнато апликацијата само тие рецепти ми ги покажува незнам дали ме разбравте ...:?: Помош? :)
     
  4. joy1

    joy1 Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 август 2012
    Пораки:
    19.364
    Допаѓања:
    317.424
    Пол:
    Женски
    Споделете некој здрав а убав рецепт овде за тие што ја немаме апликацијата.Андроид немам.Ајфон имам и не успеав да ја симнам :(
     
  5. girl-miri

    girl-miri Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 октомври 2011
    Пораки:
    7.698
    Допаѓања:
    19.879
    Пол:
    Женски

    Isto i mene,dojde izvestaj deka ima novo a potoa nemozev da ja najdam vo listata :/ nesto ne e kako sto treba.
     
  6. Asiana

    Asiana Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 март 2015
    Пораки:
    424
    Допаѓања:
    938
    Пол:
    Женски
    Обожавам да се хранам здраво, штотуку ја симнав апликацијава и се надевам дека ќе си најдам прекрасни рецепти.