1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Предлози и идеи за сајтот и форумот

Дискусија во 'За форумот' започната од bilkata, 17 март 2010.

  1. Lella

    Lella Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    2 јануари 2013
    Пораки:
    5.301
    Допаѓања:
    28.805
    Пол:
    Женски
    Ариела, искрено ми здосади веќе. И ти не мораш да ми пишуваш на секоја тема.
     
    На Someonespecial му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Cvetetto

    Cvetetto Популарен член

    Се зачлени на:
    8 септември 2011
    Пораки:
    2.834
    Допаѓања:
    1.890
    Пол:
    Женски
    A бе луѓе шо зборате ужас е.Делот горе денсо,како на фејсбук да си.ЦВЕТЧИЊАТА ДА СЕ ВРАТАТ ПОД ИТНО.ТОА БЕШЕ ОБЕЛЕЖЈЕТО НА ФОРУМОВ.И тоа што она беше на спротивната страна,сега е како на сите други форуми.УЖАС Е
    Пример е членкава
    ariela09Истакнат член
    Се зачлени на:
    3 октомври 2012
    Пораки:
    87
     
    На Lella и zalosna им се допаѓа ова.
  3. Snow-Queen

    Snow-Queen Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 ноември 2011
    Пораки:
    15.266
    Допаѓања:
    15.011
    Пол:
    Женски
    Првин честитки!
    На прв поглед ми се допаѓа, само ќе треба време да се навикнам!(hollest)
     
  4. ariela09

    ariela09 Популарен член

    Се зачлени на:
    3 октомври 2012
    Пораки:
    945
    Допаѓања:
    1.765
    Некој си пати од кирилица некој од цветче... :bandit:
     
    На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Dream-Girl

    Dream-Girl ☀️

    Се зачлени на:
    24 јуни 2013
    Пораки:
    20.123
    Допаѓања:
    195.289
    Пол:
    Женски
    @Lella абе стварно сега не си у право, што му фали на форумов мене еве премногу ми се свиѓа... :inlove:

    @Cvetetto вака со трофеи се модернизиравме, цветчињата и така не беа некое обележје, што цветчињата на почеток се интересни, после не, поготово тоа жолтото колку беше грдо се влечеше 4000-5000 мислења, вака е 100 пати подобро според мене. ^_^

    Стварно не може човек да ви угоди, баравте платформа, добивте, ете ги и допаѓањата/ѕвездичките ви стојат, па де многу бил розев форумот, па и претходно беше розев, само што е сменет дизајнот и е многу попрегледен, а и делот со известувања колку олеснува, поготово што стига известување кога некој те цитира.
    Мене ми е баш океј, ми се допаѓа и големи пофалби од мене до целиот тим на фемина за целиов изглед, навистина е многу поубав од претходно. ^_^ (y)
     
    Последна измена: 30 октомври 2014
    На atala и ariela09 им се допаѓа ова.
  6. Lella

    Lella Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    2 јануари 2013
    Пораки:
    5.301
    Допаѓања:
    28.805
    Пол:
    Женски
    Не знам. Мене ми е ужасен. И доста со цветчињата. Цвеќенце е, заштитно знакче на фемина, што зборувате. Не ми е мене за тоа какво ќе имам, ама многу е посимпатично со цветчиња. Попрегледно? :o
    Аман бре, ова ако е прегледно, не знам што не е. Ама ајде, веројатно со тек на време ќе се навикнам. Сепак мислам дека новата платформа не ја постигна целта. Обратено е внимание на ептен банални нешта, а оние поважните што навистина би го средиле форумот не се направени.

    Јас ниту сум сакала нова платформа, ниту ќе сакам. Ми останува само да си ги гледам скрин шотовите и да си плачам. ;(
     
    На Someonespecial му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Cvetetto

    Cvetetto Популарен член

    Се зачлени на:
    8 септември 2011
    Пораки:
    2.834
    Допаѓања:
    1.890
    Пол:
    Женски
    Само сега за сега шо ми се допаѓа е @nekoj ,тоа се бараше и се доби инаку ова смајлито ми е многу морничаво. :) Kaко да не се сме со задоволство,туку она кога лошите се смеат.ЗЛОБНА НАСМЕВКА
     
    На Papillon.Papi му/ѝ се допаѓа ова.
  8. srhsejbsk

    srhsejbsk Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2014
    Пораки:
    1.593
    Допаѓања:
    9.361
    Пол:
    Женски
    @Lella и мене ми смета за цветчињата зошто мислам дека тие се заштитно знакче на форумов и ми е глупаво без чет (не дека го користев) али нема везе сеа.Сепак на тимот сигурно му било многу тешко, сигурно имало многу компликации за да ни го пуштат форумов па затоа милсм дека не е баш убаво сега да критикуваме да бараме нешто ново и тн. и тн.Ќе се навикнеме со тек на време, а јас и онка не сум зачленета на други форуми и не ми смета :)
     
  9. SV1911

    SV1911 Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2013
    Пораки:
    2.553
    Допаѓања:
    59.843
    Од мобилен прегледноста е ужасна, уствари jа нема речиси воопшто. Зошто не постои опциjа да се префрли на desctop кога сме вклучени од мобилен? Плус, ова розевово ми го покрива цел текст додека пишувам од мобилен, па поради тоа морам да се навраќам и грешките да ги поправувам што ми иде на нерви бидејќи одзема време!

    Додека ги исправав грешките (муабетот од погоре) случаjно стиснав на розевото Femina forum и ме префрли нк почетна! Даj поправете го ова, нема смисла!
     
    На zalosna, eliesaab и cooll им се допаѓа ова.
  10. srhsejbsk

    srhsejbsk Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2014
    Пораки:
    1.593
    Допаѓања:
    9.361
    Пол:
    Женски
    ^Се согласувам, прегледноста од телефон е ужас, неможам ни профил да отворам ни известувања ај нека се реши побрзо..... :(
     
    На zalosna му/ѝ се допаѓа ова.
  11. x.Daisy.x

    x.Daisy.x Популарен член

    Се зачлени на:
    24 август 2010
    Пораки:
    3.884
    Допаѓања:
    13.424
    Нив им требаше повеќе од 2 години да ја пуштат платформата, а не па за од телефон :rofl:
    Се шалам, мене ми се допаѓа, не е лошо, малце треба време да се навикнеме. Ни цветчиња ни ништо не ми фали, супер е како што е. Промени се случуваат и тоа е факт, не само тука туку и во животот. Сигурно нема истата маица иако е износена да ја носиш зошто ти е „заштитен знак“. Убаво е да се смени нешто од време на време. И Време е малце да се посветат админите на форумот, а не само смени платформа и ако тргне на добро - супер, ако не - барем пробавме..
    Барем се мрдна форумов од мртва точка.
     
    На atala му/ѝ се допаѓа ова.
  12. atala

    atala Популарен член

    Се зачлени на:
    30 март 2011
    Пораки:
    1.164
    Допаѓања:
    940
    Пол:
    Женски
    Бидејќи цветчињата излегоа од мода на форумот јас предлагам да се заклучи темата за Цвеќенцето бидејќи веќе нема потреба од неа!
     
    На Hipica, ariela09 и Papillon.Papi им се допаѓа ова.
  13. QweenSM

    QweenSM Форумски идол

    Се зачлени на:
    18 декември 2013
    Пораки:
    3.952
    Допаѓања:
    30.796
    Пол:
    Женски
    Јас се надевам дека во иднина ќе направат сопствена апликација Фемина, сметам дека би било многу по убаво и прегледноста би била супер. :)
     
    На Hipica, Juicy, Lella и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  14. Cacuvche

    Cacuvche Популарен член

    Се зачлени на:
    8 март 2013
    Пораки:
    997
    Допаѓања:
    325
    Пол:
    Женски
    Многу ми се допаѓа сега фемина со новиов форум, ептен е современа е за ова се жалев пред месеци сега тоа што го барам го има.
     
  15. WORRIED.BT

    WORRIED.BT Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 декември 2012
    Пораки:
    4.762
    Допаѓања:
    137.676
    Пол:
    Женски
    malku kontrast da dodadete na pozadinata na forumot ...bolat oci vaka
     
    На cresa-jagoda, Lella, sesilija и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  16. Papillon.Papi

    Papillon.Papi Популарен член

    Се зачлени на:
    5 октомври 2013
    Пораки:
    3.245
    Допаѓања:
    9.695
    Пол:
    Женски
    Кога имаше цветчиња, некои членови пишуваа безвезни мислења на баш секоја тема, само за да постигнат цветче. Вака, со титуливе секој ќе сака да има повеќе поени и ќе дава се’ од себе за да ги постигне истите. Јас мислам дека е подобро без цветчиња, не заради изгледот, туку заради однесувањето на членовите. Попријатно е кога секој сака да биде добар и да пишува корисни мислења па да добие поени, одколку да пишува безвезни и непотребни мислења на секоја тема само за да добие виолетово цветче.8-|
     
    На mims-89, nevermet18 и atala им се допаѓа ова.
  17. An-na

    An-na Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 септември 2011
    Пораки:
    6.389
    Допаѓања:
    34.213
    Пол:
    Женски
    Таман сакав за ова да пишам, ослепев. И тргајте тоа позадинската слика на почетната страна што е. Ужасна е. И... сликиве од аватарот нека си бидат коцкести, вака како што се ептен е барби.
    За розевата боја ич не сакам да коментирам, ужасна е т.е не би била толку лоша доколку се искомбинира со други бои, вака е ептен доминантна.
     
    На zalosna и Lella им се допаѓа ова.
  18. WORRIED.BT

    WORRIED.BT Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 декември 2012
    Пораки:
    4.762
    Допаѓања:
    137.676
    Пол:
    Женски
    da ne bidam glaven mrcator ama epten zraci...storete nesto...cel den otvoram i zatvaram...glava me boli ...
     
  19. tea4e

    tea4e Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јули 2012
    Пораки:
    3.410
    Допаѓања:
    3.148
    Ова горе што стигнува како известување да не биде во црвено ако може ,нека биде зелено или слично за да биде позабележливо.
     
    На Hipica и Lella им се допаѓа ова.
  20. Sfera

    Sfera Популарен член

    Се зачлени на:
    14 септември 2014
    Пораки:
    479
    Допаѓања:
    2.416
    Синоќа отварам Фемина и кога прочитав за 1 час ќе биде ќе се онесвестев од среќа, ама бев преморена не дочекав да ја видам новата платформа. Сега отварам со мислата "кога ќе ја видам ќе паднам на г'з", (не хејтам:!:) ама тотално се разочарав. Јас тука никако не можам да се снајдам, се' ми е испомешано. Старата платформа ми беше многу поубава.
     
    На cresa-jagoda, zalosna, WORRIED.BT и 1 друга личност им се допаѓа ова.