1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс во автомобил или во природа

Дискусија во 'Секс' започната од 09101986, 4 јануари 2010.

  1. Saraa

    Saraa Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2010
    Пораки:
    2.482
    Допаѓања:
    7.539
    Пол:
    Женски
    Луѓе ако си со правата личност сексот и во кола и во природа и во вода (езеро,море), и на пла\a кај и да е, е уживање, инаку јас сум имала секс во кола и ми било прекрасно, ама најнезаборавниот секс ми е за една нова година уфффффф никогас нема да го заборавам .....
     
  2. LAVICA81

    LAVICA81 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 јануари 2010
    Пораки:
    165
    Допаѓања:
    19
    Kade i da e,ako si so sakanata licnost sekade ke ti bide ubavo..No ako treba da biram,bi izbrala vo priroda i pogotovo vo prolet :) Sum imala sex i vo kola i toa definitivno ne e za mene :) jas si sakam shirocina,a ne da se stegam dali kolenoto ke go udram od volanot ili od menuvacot :lol: :lol:
     
  3. mila89

    mila89 Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 декември 2009
    Пораки:
    916
    Допаѓања:
    876
    Пол:
    Женски
    јас сум за во природа,сум пробала и беше супер....и секси и смешно малку :up:
     
  4. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.689
    Допаѓања:
    150.097
    Не сум по екстремните спортови,а и си сакам комоција,ниедното! :lol:
    Во автомобил еднаш и веќе никогаш!Камасутра пози да пробувавме поеластична ќе бев и побрзо ќе го совладав него ли во кола.Повеќе поминуваш време во наоѓање на погодна позиција во која нема да си ја лупнеш главата во покривот,нема да те боцне,стегне нешто од страна,а за болки во грбот да не правам муабет.Фала,ама не фала.Кревет,молим лепо!
     
    На padme1517 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Shelea

    Shelea Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    4.241
    Допаѓања:
    42.990
    Ехеее, во кола колку пати сум имала! Да, незгодно е, ама кога е зорт, а немаш каде - и те како се наоѓа :)
    Сум имала и во природа - ми влегуваа тревки во газ, и беше повеќе смешно отколку возбудливо :lol:
    А сум пробала и на педалинка, и се излизгавме голи во вода, се пукнавме од смеење, ама барем беше интересно :up:
     
  6. zverka

    zverka Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 февруари 2010
    Пораки:
    274
    Допаѓања:
    31



    И НА МЕНЕ ИСТОО!! И ТОА МНОГУ УБАВИ И ДАМНЕШНИ СПОМЕНИИИ :D
     
  7. zverka

    zverka Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 февруари 2010
    Пораки:
    274
    Допаѓања:
    31

    КРЕВЕТ СИ Е кревет!!! ама и во автомобил е закон!!И таму си има комоција , си спустеш седиште , надвор си врне а вие си уживкате :up: :D :D
     
  8. Melanie

    Melanie Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 февруари 2010
    Пораки:
    556
    Допаѓања:
    87
    Krevet si e krevet :) ama i vo kola ne e loso sum imala porano mnogu pati vo kola i sea se desava ponekogas :) eee i mene mi razbudi spomeni temava
     
  9. srnicka24

    srnicka24 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2010
    Пораки:
    355
    Допаѓања:
    45
    еднаш во кола...па на кревет па ваму па таму и никогаш нема да ти биде досадно...јас во кола често практикувам и да ви кажам многу ми е убаво..си завземам позиција одозгора иии...... :D
     
  10. Barbie-mwa

    Barbie-mwa Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    1.237
    Допаѓања:
    528
    Пол:
    Женски
    Јас на пример секогаш имам во кола. Ретко кај него дома...бидејќи кај мене неможеме...а почесто во кола е па и не е лошо...ама кревет си е кревет!!!
     
  11. Melanie

    Melanie Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 февруари 2010
    Пораки:
    556
    Допаѓања:
    87
    Da zaboraviv da kazam za vo kola deka iako sega so deckomi mozeme doma se desava pak da si se podsetime na starite dobri vreminja :lol: i taka pred nekoj den fino si zemavmi pivo si otidovme na edno ubavo mestence pa si pustivme muzika u kola si pievme si pravevme muabet posle ne fati malku od pienjeto pa muzikata do daska ja i deckomi nadvor od kolata lokame i igrame kako u diskoteka baska i dozd vrnese pa ni bese romanticno baknuvanje na dozd mmm i posle vnatre najubaviot sex do sega sto sum go imala u kola :lol: :lol: :lol:
     
  12. srnicka24

    srnicka24 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2010
    Пораки:
    355
    Допаѓања:
    45
    еее тоа никогаш не се заборава..и јас и дечко ми пред некој ден..денски замислете позади една грмушка на водно во кола...па после отидовме кај него па уште една партија жежок секс...уууу.уште ме држи :D сакам пак :D
     
  13. Fairybell

    Fairybell Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    389
    Допаѓања:
    37
    Во кола имам пробано со дечко ми ама некако тесно ни беше,ама сега има нова и поголема па ке ја пробаме :D А за во природа имаме пробано и беше најубаво,и на плажа имавме и во вода,околу нас се капат луѓе а ние си се "сакаме" :oops: Многу знае да ме опушти,и да не мислам на ништо,дали ме гледа некој или не.А и јас сум за комоција...
     
  14. Mihaelaaa

    Mihaelaaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2010
    Пораки:
    7
    Допаѓања:
    0
    Дај кажете некој добар паркинг за опуштање! ?ние коа и да идеме негде ни доагја полиција ....:(
     
  15. Saraa

    Saraa Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2010
    Пораки:
    2.482
    Допаѓања:
    7.539
    Пол:
    Женски

    Од Ова што си го напишала на човек да му се присака од се :) :) :)
     
  16. Melanie

    Melanie Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 февруари 2010
    Пораки:
    556
    Допаѓања:
    87
    Eheee i mene mi se prisakuva pak.......hahaha A ti sto cekas pusti se vo akcija ako imas decko...vakvi otkaceni raboti se pamtat cel zivot ;) :lol: :lol:
     
  17. Melanie

    Melanie Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 февруари 2010
    Пораки:
    556
    Допаѓања:
    87
    E sum imala mnogu pati u kola ama nikogas na parking i nikogas fala bogu ne ne fatila policija nie si odime ili negde u sumicka na vodno ili nekade na periferija na nekoe mestence skrisno ziv covek kaj sto nema :lol:
     
  18. kate21

    kate21 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    4.220
    Допаѓања:
    3.852
    Пол:
    Женски
    Амиии,секаде си имам јас :oops: мислам не сама :lol:
    Во кола е интересно,малку тесничко ама го бива,што убаво ми е,ама и во природа,е тоа е ...тоооп.Е најако летоска дечко ми ме вози и се паркира во една нивичка,и слегува музика до даска,тој си се опремил со ќебенце,го пославме,тревки од секаде,штурци свират дали свират а ние ...уживаме.Се е лако кад си млад и зелен :lol: :lol: а и лепо :up:
     
    На lloovvee му/ѝ се допаѓа ова.
  19. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    645
    Јас од 100% 85% ми се во кола,а да не заборавм таму и беше првиот пат :$ после си продолживме,еееееееколку интересни случки имало,прво дечко ми имаше друга кола и само што се навикнав на таа тој купи нова....и сега јас неможам да се навикнам,тесно ми беше,па седиштата ми беа некако други,маската на колата по испакнта...и јас и дечко ми си уживаме уживаме и таман тој да се тргне дека свршувајас со ногата...тииииииииииииииит на сврката,другата вечер ги уклучив бришачите,третата ја уклучив 4та,е после веќе се навикнав и сега ни ок :lol: :lol: :lol: сега веќе и почнавме да одиме дома така да ретко во кола!
     
  20. irenna

    irenna Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    3.097
    Допаѓања:
    4.451
    Пол:
    Женски
    Во природа не сум пробала, ама затоа во кола охохо...многу пати, ама кога бевме помлади, сега кој ќе се кичми во кола. Интересно е , ама кревет си е кревет.