1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс во автомобил или во природа

Дискусија во 'Секс' започната од 09101986, 4 јануари 2010.

  1. ANELIJA

    ANELIJA Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 април 2010
    Пораки:
    229
    Допаѓања:
    154
    ВО кревет најубаво,,,а посебно кога си на одмор со дечкото мммммм милинка.после добар секс оди и добар сон....спиеш ко јагне хахаххахха.
     
  2. lloovvee

    lloovvee Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 мај 2011
    Пораки:
    83
    Допаѓања:
    27
    стварно сега и мене ми се присака иако до сега сум имала 3 пати :$
     
  3. lloovvee

    lloovvee Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 мај 2011
    Пораки:
    83
    Допаѓања:
    27
    хахаххааа ме изнасмеа :lol: :lol: :lol: :lol: мене ми беше вториот пат во кола хуху лошо беше :$ а третиот на кревет кај него дома и сестра му се врати од искачање и ни седна до креветот хаха јас пола гола успеав само блузичката даси ја облечам и да се покријам :| ама најубаво е во кола на некое темно место каде што знаеш дека си сигурен никој нема да те види јас сум за во кола а нема врска можеш да си се наместиш за да ти биде удобно според мене вака :P поздравче до сите !
     
  4. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Сум имала во автомобил, но не е ништо посебно, премногу е тесно и ограничени сме со позите. Во природа не сум пробала до сега ама имам во план, мора да е премногу возбудливо и романтично. :$
    Сепак кревет си е кревет, за мене си останува најубавото место за секс.
     
  5. Gea

    Gea Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2011
    Пораки:
    1.056
    Допаѓања:
    11.602
    Пол:
    Женски
    Сега е казниво со закон, освен ако автомобилот не е во сопствената гаража. 8)
     
  6. lloovvee

    lloovvee Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 мај 2011
    Пораки:
    83
    Допаѓања:
    27
    епа ке се потрудиш да биде што поскришно местото :) така ке немаш гајле :lol:
     
  7. 5star

    5star Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 ноември 2010
    Пораки:
    73
    Допаѓања:
    24
    Дефинитивно јас сум ЗА секс на некое друго место(особено природа) кое не е во кревет. Да, точно е дека има убавина и секс во кревет, ама според мене е многу повозбудливо негде во природа. Имам пробано неколку пати и задоволството е поголемо, особено поради тоа што знаеш дека е на невообичаено место, каде што некој може да ве види. Баш тоа е тоа што таквиот секс го прави повозбудлив :)
     
    На Milenalena му/ѝ се допаѓа ова.
  8. liliput22

    liliput22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2011
    Пораки:
    248
    Допаѓања:
    380
    Пол:
    Женски
    и двете се добри али дефинитивно јас сум за секс во природа самата слика која си ја замислувам како би изгледало навистина пали така сонце се зелено околу вас а вие голи се се*сате мислам бољи нема,ама малку тешко е да се изведе сето тоа But never know maybe one day :D
     
  9. milca

    milca Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 декември 2010
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    7
    Дефинитивно автомобил хихихи само треба да се има добра техника бидејки сепак е мал простор
     
    На Butter му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Butter

    Butter Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 мај 2011
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    0
    Најдобар секс до сга ми бил во автомобил. Пред да пробам и ја си викав кревет си е кревет :D Сум имала и во природа али некако понезгодно е посебно сега летно време со сите тие травки и бубачки. За секс во природа би ми требала дополнителна опрема ( некое кебенце ) а за автомобил навистина треба да знаеш како да го искористиш просторот ама не е тешко, забавно е пред се.
     
  11. Glare

    Glare Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јуни 2011
    Пораки:
    20
    Допаѓања:
    3
    Сум имала и во природа и во автомобил :D Поубаво е во природа со дополнителна опрема (ќебенце) :lol: бидејќи како што спомнавте во автомобил сме ограничени со просторот. Би сакала пак да се потсетам на тие вечери кога имавме секс во пророда..
     
  12. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Јас би за автомобил, у природа ми е шубе од инсекти.
    У кола тесно онака да се стиснеме убаво :lol:
     
    На mona.s му/ѝ се допаѓа ова.
  13. mona.s

    mona.s Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2011
    Пораки:
    579
    Допаѓања:
    153
    нема појако од секс во автомобил,има т.е. ама сепакк и сексот во автомобил е многу добар нема муабет за тоа,знаете онака стиснати :D :D :D
     
    На Butter му/ѝ се допаѓа ова.
  14. kikikikirika

    kikikikirika Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јуни 2011
    Пораки:
    2.013
    Допаѓања:
    4.484
    Пол:
    Женски
    ууууфф арно ме потсетивте секс во природа не сум имала одамна а многу е јако само внимателност да не ви влзат мравки некаде. И таму и таму ми е убаво

    Ве поздравувам со песната
    http://www.youtube.com/watch?v=_tacuCPQ-xk
     
  15. MoreNa-22

    MoreNa-22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 јуни 2011
    Пораки:
    386
    Допаѓања:
    76
    потполно се согласувам со тебе, останува усте во природа да пробаме засега уште сне немале прилика за таму
     
  16. goddess.Of.chaos

    goddess.Of.chaos Популарен член

    Се зачлени на:
    1 јуни 2011
    Пораки:
    1.059
    Допаѓања:
    1.029
    Во природа, ама ептен бош ден, да нема посетители и минувачи, иначе џабе грмушките. Јас на Водно чим лоцирав едни упикани, упикани упм и пак одозгора се` се гледаше, сред бел ден. :D
     
  17. black-angel

    black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    2.635
    Допаѓања:
    4.456
    Пол:
    Женски
    Сум пробала и така и така во кола си ја искршив главата од таванот |( а во природа ми се закачи крлеж така да не благодарам
     
    На Butter му/ѝ се допаѓа ова.
  18. Lepaaa

    Lepaaa Популарен член

    Се зачлени на:
    5 февруари 2011
    Пораки:
    2.069
    Допаѓања:
    8.096
    Пол:
    Женски
    Немам пробано во природа баш од таа причина !! Тие гадните, смрдливите, сакатите крлежи !! :lol: Не дека може цела крв да ми ја усисаат ама па гадни се !! Кога ќе се потсетам дека еднаш имав на ногата. станувам одма-се соблекувам и се проверувам да не ми се закачил пак негдее !! :rofl: :rofl: а и шубе ми е од тоа да не не' гледа некој ?! :?: Никогаш нема да се опуштам во природа !!
    А во кола сум пробала т.е. во последно само тоа го практикуваме, ама не е тоа тоа-и таму не уживам..ма и нека горам ако треба-нема да се опуштам!! :rofl: :rofl:
     
  19. sirena4

    sirena4 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 мај 2011
    Пораки:
    59
    Допаѓања:
    23
    Пол:
    Женски
    сум пробала во кола убаво е но сепак мислам кревет си е кревет онака да се опустам убаво, во кола ми е некако тесно, во природа не сум пробала сеуште некако мислам дека некој ке ме гледа и слично нема да се опуштам доволно :D
     
  20. lolooo

    lolooo Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јуни 2011
    Пораки:
    79
    Допаѓања:
    11
    во поцеток на врската се ... во природа во едно фудбалско играслисте каде е затемнето нема зива мува и во кола али кога би бирала од кола или природа секо дека природа во кола е мн тесно и немозес да се опустис али сепак кревет си е кревет :)