1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс во автомобил или во природа

Дискусија во 'Секс' започната од 09101986, 4 јануари 2010.

  1. mona.s

    mona.s Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2011
    Пораки:
    579
    Допаѓања:
    153
    Аман веке со тој креветот,досаден е сексот само на кревет, :D :D :D :D
    Во кола е нешто друго,треба повеке пати да го направите за да видите кои пози се најдобри,т.е.најпогодни затоа што со тоа што сте стиснати полесно се допира до клиторисот,и поубо е затоа што
    цел влегва
    :D :D 8)
     
    На sj *O*, biGirl и Shoe-Gal им се допаѓа ова.
  2. thelittle17

    thelittle17 Популарен член

    Се зачлени на:
    31 август 2010
    Пораки:
    3.749
    Допаѓања:
    8.668
    Пол:
    Женски
    не сум го пробала ни тоа ни тоа, ама мислам дека секс во природа би бил бољее..
     
  3. lloovvee

    lloovvee Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 мај 2011
    Пораки:
    83
    Допаѓања:
    27
    нааааааааајбољееее!!!
     
  4. Shoe-Gal

    Shoe-Gal Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јули 2011
    Пораки:
    368
    Допаѓања:
    178
    Јас лично многу сакам секс во автомобил, и го практикуваме со партнерот. ;) Возбудлив е, самата помисла дека некој може да ве види, мене уште повеќе ме распалува :D
    Сите што обожаваат СЕКС ВО АВТОМОБИЛ, КЛИКНЕТЕ МИ СЕ ДОПАЃА!
     
    На sj *O*, peperutce27, Denna и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  5. Lina92

    Lina92 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2011
    Пораки:
    207
    Допаѓања:
    29
    обожавам секс во автомобил
     
  6. ivanagoki

    ivanagoki Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 јули 2011
    Пораки:
    55
    Допаѓања:
    10
    обозавам и во природа и во автомобил возбудливо ми е секако кога снаес дека некој мозе да те пази од страна и да маструбира на вас :lol:
     
  7. najubava2010

    najubava2010 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    1.619
    Допаѓања:
    4.653
    Искрено многу одамна сум имала во кола и морам да кажам дека ми е многу тесно, за мои потреби е тесно, неможеш да се наместиш ко што треба а да не те боде нешто.
    Стварно не ми е јасно како толку уживате во ваквиот секс а мене ми изгледа повеќе како обид да најдеш идеална поза во која и на двајцата ќе ви биде добро.
    Златен кревет, да се опружиш и да се сместиш ко човек.
    Јез да се си има своја убавина но јас дефинитивно не сум за секс во кола, освен доколку нема каде на друго место па тогаш дај шта даш.

    Во природа би сакала, ми се свиѓа таквата атмосфера, две души и месечина...
    Ме плашат малце бубачки и такви створења но ќе стиснам заби и ќе се изнауживам па тек после ќе почнам да врескам дека ми е страв.
     
    На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
  8. cooLive

    cooLive Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јули 2011
    Пораки:
    45
    Допаѓања:
    11
    Немам пробано ни во природа ни во автомобил.Најодвратно нешто мие да ....... во парк е тоа не можам да го смислам.Природа.........мн сакам на плажа се надевам ќе пробам летово
     
  9. Tinushka

    Tinushka Популарен член

    Се зачлени на:
    23 мај 2010
    Пораки:
    1.280
    Допаѓања:
    4.895
    Пол:
    Женски
    СЕКС ВО АВТОМОБИЛ :D
     
  10. Denna

    Denna Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 јули 2010
    Пораки:
    180
    Допаѓања:
    87
    Јас,се согласувам сос спротивното: секс во кола ДА!! ...ама во природа.... :| уф мори мајко. Баш сношти отидовме во вилата негова и ајдеее ме удрија романтики да седиме надвор,на лежалки,па на трева,звезди да гледаме и се по ред шо се праи :$ и оддеднаш едно така огромно симпатично пајаче... :bug: :sweat: и му викам,срце а да си се качевме ние горе в спална? :tmi: и толку од мојот филм :doh:
    а убо си беше и горе,може и најубо,не велам не 8)
     
  11. najubava2010

    najubava2010 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    1.619
    Допаѓања:
    4.653
    Па и ти, и тој твојот многу нежни, требало тој да го рашљака пајакот, да му акне две-три воспитни на брзина, да те зграпчи и да те возбуди. Па тогаш и диносаорус да видиш ќе ти биде сеедно а не некое милиметарско пајаче, дај молим ти се :rofl:
     
  12. Bunny2

    Bunny2 Популарен член

    Се зачлени на:
    26 декември 2010
    Пораки:
    1.301
    Допаѓања:
    1.639
    Вчера едни што ги видов случајно. :D Си го направи ја меракот.Тој сиротиот му падна пантолоните облекувајќи се набрзина хахах.Каков манијак сум :D
     
  13. cigarce

    cigarce Популарен член

    Се зачлени на:
    5 мај 2011
    Пораки:
    1.401
    Допаѓања:
    3.931
    Пол:
    Женски
    во колаа :P
     
  14. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    Досега од двеве наведени можности ,сум имала секс само во природа ,и тоа природа во најшироката можна смисла на зборот :D
    Едноставно ми се допаѓа ,гледаме да бираме поскриени места ,можам да се изнаврескам колку што сакам без да се секирам дали ме слушнале неговите родители или пак соседите :rofl:

    А кога ќе се секснеме во автомобил , ќе ве известам за текот и прогнозата на новото искуство ,како и една компарација ,ете . :D
     
    На biGirl му/ѝ се допаѓа ова.
  15. Yipman2

    Yipman2 Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 октомври 2010
    Пораки:
    4.029
    Допаѓања:
    25.020
    Sex in nature is cool

    unfortunately

    he disagrees

    [​IMG]
     
    На Bunny2 му/ѝ се допаѓа ова.
  16. thinkerbell

    thinkerbell Популарен член

    Се зачлени на:
    20 ноември 2010
    Пораки:
    1.834
    Допаѓања:
    11.102
    Пол:
    Женски
    Сум имала и во кола и во природа. Дефинитивни избирам природа. Не за друго, туку во кола неможам да се наместам како што треба. Се нешто ме мава од страна. Ама брка работа. Еве летово, искрено зажелев за кревет. Кола па кола.
     
    На Buterfly2576 му/ѝ се допаѓа ова.
  17. simonice

    simonice Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 март 2012
    Пораки:
    251
    Допаѓања:
    99
    Додека бевме дечко и девојка скоро секогаш беше во кола :x :x :x
    во природа на отворено.......сум немала такво искуство :fubar: :fubar: :fubar:
     
  18. iloveyou29

    iloveyou29 Queen of beauty

    Се зачлени на:
    14 мај 2012
    Пораки:
    5.732
    Допаѓања:
    32.006
    Пол:
    Женски
    Јас имам пробано во автомобил и во природа и океј е според мене да се смени нешто не само во кревет , туширање и сл. за да не ми стане сексот рутина
     
  19. elizabethsuon

    elizabethsuon Активен член

    Се зачлени на:
    26 мај 2012
    Пораки:
    54
    Допаѓања:
    15
    Eднаш само во природа и никогаш повеќе ! То не ти беа мравки,то тврдо,па страв да не наиде некој па се нешто боцка.. Само на затворено,то било дневна,спална или кујна сеедно :rofl:
     
  20. SunnyGirl2

    SunnyGirl2 Форумски идол

    Се зачлени на:
    26 ноември 2012
    Пораки:
    5.399
    Допаѓања:
    5.849
    Замаглени прозорци, вашите нозе потпрени некаде во пределот на воланoт, потпетиците фрлени пред предното седиште, градникот ставен на задното...

    Сексот во автомобилот изгледа како одличен начин за зачинување на вашиот сексуален живот, но тој е многу потешко изводлив од што мислите. Некомфорност, модринки по нозете и тешкотии во доживувањето на оргазмот, еве како да ја поправите ситуацијата!

    ПОЗИ:

    НА ЗАДНОТО СЕДИШТЕ – Тој нека седне, а вие бидете одгоре или пак вие легнете, а тој нека биде одгоре. Искористете го максимално просторот на задното седиште, така што предните седишта ќе бидат турнати напред.

    НА ПРЕДНОТО СЕДИШТЕ – Спуштете го седиштето до долу легнете на предното седиште, а вашиот партнер нека биде врз вас.

    НА АВТОМОБИЛОТ – Хаубата на автомобилот е одлично место за различни активности.

    Можете да седнете на работ на хаубата, да му ги поставите нозете на рамениците, а тој орално да ве задоволи. Потоа навалете го телото на хаубата за да пенетрира во вас одзади.

    ВО ВОЗЕЊЕ – Најавантуристичките девојки може орално да го задоволат својот партнер при возењето, но тоа да биде бавно и внимателно за да избегнете незгода.

    Ако чувствувате дека ги трга очите од патот, веднаш престанете, ниту една секси авантура не вреди да биде загрозен нечиј живот.



    Секс во мал простор



    ИНСТАНТ ТРИКОВИ:

    1. Ако седиштата ви се кожени, секогаш поставете некој пешкир или било каков памучен материјал под вас за да не ви останат лузни кога испотени ќе се лепите и триете од нив.

    2. Кога сте на предното седиште, акцијата нека биде на совозачкото за да немате модринки од воланот.

    3. Секогаш внимавајте на менувачот, не сакате автомобилот да ви тргне додека сте така голи.

    4. Колку е поголем автомобилот, толку подобро, повеќе простор и повеќе пози.

    5. Исчистете потоа, не сакате за да правдате за дамките на седиштата или за пакувањето од кондомот.

    6. Немате пристап до вода, па секогаш носете влажни марамици со вас.

    7. Секс од 20 минути и вашиот автомобил се претвора во вистинска сауна со замаглени прозорци. Секогаш оставајте го малку отворен прозорецот.

    Искористете го максимално просторот на задното седиште, така што предните седишта ќе бидат турнати напред. ;)
     
    На Dame30 и sj *O* им се допаѓа ова.