1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс во автомобил или во природа

Дискусија во 'Секс' започната од 09101986, 4 јануари 2010.

  1. s.a.-95

    s.a.-95 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2013
    Пораки:
    74
    Допаѓања:
    34
    Пол:
    Женски
    Би сакала да пробам во кола ама ми изгледа некако тесно :D
     
  2. sladok-bitola

    sladok-bitola Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 март 2013
    Пораки:
    303
    Допаѓања:
    46
    пробај па ке видиш дека нее баш тесно.. доволно е ;) :rofl:
     
    На Twinkles и natemila им се допаѓа ова.
  3. DeepBlue

    DeepBlue Популарен член

    Се зачлени на:
    21 мај 2011
    Пораки:
    758
    Допаѓања:
    1.097
    за во кола е жешко сега ама за на хауба плаче времево : D
     
    На j......s и VIN.diesel им се допаѓа ова.
  4. Buterfly2576

    Buterfly2576 Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 септември 2013
    Пораки:
    50
    Допаѓања:
    16
    Епа со оглед на тоа дека не секогаш и не секој има можност да има секс на кревет и у домашни услови и вакви варијанти се единствени можни.Јас искрено не гледамм воопшто проблем во тоа да се има во природа или во автомобил ако нема некоја друга опција а и искрено во кола не ама во природа е страшно добро.Мене лично ми е прекрасно.Само треба да најдете некое погодно место каде што сте сигурни дека нема никојј да ви налета :D :D
    И не гледам зашто е тоа понижувачки ако е со дечко со кој идете подолго се сакате блиски сте итн итн. :D :D :D
     
    На sj *O* и Petar80 им се допаѓа ова.
  5. natemila

    natemila Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    2.533
    Допаѓања:
    8.442
    Пол:
    Женски
    и јас се согласувам дека е прекрасно, тгас кога ке ти здосади од дома и кревети колата е супер поготово на некое убаво место, а секс во природа секако само кога е потопло времето сега несакам да настинам хеххе :)
     
    На sj *O*, Petar80, Херкул и 2 други им се допаѓа ова.
  6. Mrs.Carter

    Mrs.Carter Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 март 2014
    Пораки:
    152
    Допаѓања:
    111
    Пол:
    Женски
    Сме за секс секаде ама не и за девојки кои се 185цм :D
    Ќе се наместам во кола таман и утре по нозете гледам модринка ваму , модринка таму..
    Сум за природа ама имам макаа , алергична сум на трева , полен и секакви растенија..
    Погоре прочитав хауба , незаменливо :D
    А инаку кревет си е кревет.. :angel:
     
    На Petar80 и the drummer им се допаѓа ова.
  7. Lovely93

    Lovely93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 септември 2013
    Пораки:
    2.637
    Допаѓања:
    2.017
    Пол:
    Женски
    Ако нема подобри услови во моментот зашто да не, меѓутоа онака од бес за промена не, јас сум секогаш највеќе за секс на кревет и нема зошто да ми здосадува, што би ми здосадило кога единствено таму си ја имаш потребната слобода и опуштеност. :D

    П.С. Би сакала да пробам на хауба ама како би се опуштила кога знам дека може да наиде некој, не знам некое тоолку добро скриено местенце. :lol:
     
    На Petar80 и BoyL им се допаѓа ова.
  8. hello-kitty.90

    hello-kitty.90 Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 октомври 2013
    Пораки:
    2.953
    Допаѓања:
    20.833
    Во кола не сум пробала,ама во природа,да и прекраснп е.Прво секогаш кога ќе пробаш нешто ново и за прват неможе а да не ти е убаво.Тоа го направивме во дворот во мојата викендичка доцна навечер,на зелена трева,а покриени со чаршав од ѕвезди :lol: Се решив за вакво нешто бидејќи се е заградено,нема многу луѓе,а сепак во 1 сат сите спијат,местото е подскриено па не постои шанса никој да не види.Затоа и не бев неопуштена,ниту ми беше страв и се чувствував прекрасно и секако беше незаборавно .Пробајте ако имате услови,стварно е преубаво.Инаку да немав такво скришно и сигурно место,не верувам дека би имала на некое друго непознато место,не сум толку слободна.
     
    На BoyL му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Nezna28

    Nezna28 Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 ноември 2013
    Пораки:
    170
    Допаѓања:
    215
    Прашањево е малку накриво насадено-поставено, сигурно дека сите ќе одберат природа наместо кола. Друга е работата што многу мал дел имаат пристап до природа кога е во прашање сексот. Под секс во природа се подразбира пустелија каде нема жива душа да се соблечеш чергиче под тебе и да си бркаш работа додека сламки ти го боцкаат газот. А, неможе да се смета секс во природа ако се качиш на водно и се пазиш некој да не те види. А, за еден секс не се исплати да поминеш пат од 30-40 километри.
    Во најмала рака прашањево би требало да биде „На кое друго место освен дома би сакале да имате секс“ вака се наметнува само 1 одговор. Кој будала ако има природа на избор би избрал кола макар била лимузина.
    Инаку јас сум градско дете па не би избрала ниту едното ниту другото, би избрала некоја убава хотелска соба преполна со луксуз, како што и ми прилега а не како зајцине да се парам по ливади.
     
    На sj *O*, j......s, tamche995 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  10. CrazyGirl15

    CrazyGirl15 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јуни 2011
    Пораки:
    4.806
    Допаѓања:
    25.080
    Пол:
    Женски
    Хахаха интересна тема :P сум имала со мм на двете места и ќе кажам точно дека кревет си е кревет ( и таму е возбудливо ако варосуваш во спална па мораш да спиеш во соба со золвата :$ и онака рано наутро додека таа сеуште спие ти си бркаш работа на 10-15-тина минути :$ ) но кога би одбирала од кола и природа би одбрала кола :) можеби не е комотно али нема комарци и антипатични пајаци и бубашваби :lol: а јас колку сакам пајаци .. :@ сепак оној пат во природа позади мојата куќа.. има една ливадка и е онака баш ,,напуштена,, да има уличка од другата страна на ливадата но во доцните часови нема никој на улица и е безбедно за вакви активности :lol: ах грбот сеуште ме боли од проклетиот камен кога ќе се сетам :tmi: :lol: сепак се си има своја убавина јас и сега би продолжила со вакви авантури и екстремни спортови :$
     
    На BoyL му/ѝ се допаѓа ова.
  11. Twinkles

    Twinkles Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2014
    Пораки:
    647
    Допаѓања:
    980
    сум пробала и во природа и во кола..
    што знам..океј е.. :)
     
    На BoyL му/ѝ се допаѓа ова.
  12. Westsiderka

    Westsiderka Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 ноември 2012
    Пораки:
    105
    Допаѓања:
    21
    Во кола сме пробале,дечко ми не е нешто фан на таквиот секс,тесно му е де топло му е,ама кога нема каде пак инсистира.Сепак мене ми е поубаво кога сме скриени од љубопитните очи,сами јас и он во соба :)
     
  13. BoyL

    BoyL Популарен член

    Се зачлени на:
    1 март 2015
    Пораки:
    1.340
    Допаѓања:
    7.275
    Пол:
    Машки
    и во кола и во природа сум пробал..од авантуристичка страна..и за промена..е добро..но ипак кревет си е кревет..и спрат и соба...:D...да имаш каде да испробуваш се што сакаш :D
     
  14. Draganche

    Draganche Активен член

    Се зачлени на:
    24 август 2013
    Пораки:
    50
    Допаѓања:
    17
    Пол:
    Женски
    Искрено до сега немам пробано иако со дечко ми сум во 4ри годишна врска. Пред да полози многу напињав дека сакам да пробам и кога ми рече ајде да идеме да ти ја исполнам зелбата што толку многу ја збориш мене ми беше страв да не ме види некој и слично.. Ако има некој некое убаво место каде што не би можело да помине некој нека каже само да е во Скопје :D Сакам многу да пробам ама многу ми е страв да не налета некој нарочито не некој од мојте :(
     
    На sladok-bitola му/ѝ се допаѓа ова.
  15. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.140
    Допаѓања:
    76.529
    Пол:
    Женски
    Ако имаш секс на кревет цело време, не ти е сексуалниот живот комплетен. Треба да се проба нешто ново, ќе биде поинакво, поинтересно, ќе се памети.
     
    На sj *O* и BoyL им се допаѓа ова.
  16. Zeynep

    Zeynep Популарен член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2015
    Пораки:
    784
    Допаѓања:
    1.100
    Пол:
    Женски
    И во природа и во кола ама во кола е како да кажам понеудобно.Јас секогаш после тоа имам модрици на цело тело не знам зошто.
     
  17. ALISA0000

    ALISA0000 Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 февруари 2014
    Пораки:
    13.623
    Допаѓања:
    152.137
    И после многуу долго време сме се решиле за секс во природа така испадна спонтано али едно забателено место си пославме чергиче зведздите над нас и супер поминавме
     
    На joy1 и Kukla994 им се допаѓа ова.
  18. bombona23

    bombona23 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 септември 2014
    Пораки:
    313
    Допаѓања:
    1.817
    Сакам и во кола и во природа и под вода и на кров.... но, дечко ми не е многу авантурист, дај му кревет и мисионерска и доги стајл не ти бегаат :)
     
    На sladok-bitola му/ѝ се допаѓа ова.
  19. NightBreaker

    NightBreaker Активен член

    Се зачлени на:
    8 август 2015
    Пораки:
    135
    Допаѓања:
    397
    Пол:
    Машки
    Сум имал секс во кола, тесно и загушливо е, мора да се отвори прозорец кога тогаш. Feeling исто ко да си во сауна. :) Подобро е во природа... од овие 2 избора. Точка. Во кревет е нормално најубаво и најудобно, можам на раат да си... работам. :)
    Кревети што крцкаат се многу иритантна работа! Мора точно да се наместиш да не крцка. :D
     
  20. Chopard

    Chopard Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 октомври 2016
    Пораки:
    230
    Допаѓања:
    622
    Пол:
    Женски
    Најјаките сексови во кола сум ги имала. Баш дека е тесно е возбудливо.
     
    На biGirl, Petar80 и the drummer им се допаѓа ова.