Стилот на Селена Гомез

Дискусија во 'Слики' започната од ocila, 8 септември 2012.

 1. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.123
  Незнам како пејачка колку е добра, бидејќи и знам само една песна. Ама слободно можам да кажам дека таа и Taylor Swift ми се најубави млади познати девојки. Преубави се, а и најубаво ми се облекуваат.
   
 2. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.516
  Допаѓања:
  1.851
 3. barbyyy

  barbyyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  779
  Допаѓања:
  236
  Пол:
  Женски
 4. tinka-mace

  tinka-mace Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  987
  Допаѓања:
  537
  Пол:
  Женски
  WooooooW!
  Ја обожавам Селена заедно со Џастин Бибер, многу убав пар ми беа штета шо раскинаа, ама па ќе си се заедно си се сакаат они. Како гулапчиња ми се заедно, срцки. :inlove:
  А за стилот да не коментираме, препрепрепрепрекрасен и е, најнајнајнајнајубав и е.....!!!!!!! :D :D :$
   

  Прикачени фајлови:

 5. barbyyy

  barbyyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  779
  Допаѓања:
  236
  Пол:
  Женски
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.399
  Допаѓања:
  14.576
  Да ги трнеме настрана нејзините уметнички (не)способности, девојчево ми се облекува многу прибрано, софистицирано, нежно... Што би рекле постарите КАКО ШТО ЈА ЛИЧИ.
  Еве пример.
  [​IMG]Знам дека е од филмот ова, ама нема потреба да постирам милион слики. Си ја кажав поентата.
   
 7. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.516
  Допаѓања:
  1.851
 8. eliesaab

  eliesaab Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2013
  Пораки:
  746
  Допаѓања:
  1.878
  Пол:
  Женски
  Немам ниедна забелешка во стилот.Комбинациите и се предобри,а и добро си ги пее песните .. :lol:
   
 9. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.516
  Допаѓања:
  1.851
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На eliesaab му/ѝ се допаѓа ова.
 10. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.380
  Допаѓања:
  3.124
  Песните и се супер,а стилот предобар.Баш стил. :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • large (1).png
   large (1).png
   Големина на фајлот:
   421,8 KB
   Прегледи:
   198
  • large (2).png
   large (2).png
   Големина на фајлот:
   486,3 KB
   Прегледи:
   198
  • large (3).jpg
   large (3).jpg
   Големина на фајлот:
   87,2 KB
   Прегледи:
   198
  • large.png
   large.png
   Големина на фајлот:
   329,9 KB
   Прегледи:
   198
 11. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  918
  Допаѓања:
  472
  Пол:
  Женски
  Ми се допаѓа нејзиниот стил, нежен е и женствен :) А и убаво знае да ја искомбинира облеката :)
   
 12. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.380
  Допаѓања:
  3.124
   

  Прикачени фајлови:

 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.399
  Допаѓања:
  14.576
 14. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.516
  Допаѓања:
  1.851
 15. Lovy1

  Lovy1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  804
  Пол:
  Женски
  Многу ми е слатка, насмеана. Многу е убава :)
  Особено тука.

  [​IMG]

  Во врска со стилот, знае да си се облекува.
  Има многу убави, нежни комбинации. Супер!

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На tea4e му/ѝ се допаѓа ова.
 16. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.380
  Допаѓања:
  3.124
  :inlove: :inlove:  Прекрасна е!
   

  Прикачени фајлови:

  • large.png
   large.png
   Големина на фајлот:
   409,1 KB
   Прегледи:
   220
  • large.jpg
   large.jpg
   Големина на фајлот:
   257 KB
   Прегледи:
   220
  • large (1).jpg
   large (1).jpg
   Големина на фајлот:
   40,6 KB
   Прегледи:
   220
  • large (2).jpg
   large (2).jpg
   Големина на фајлот:
   88,3 KB
   Прегледи:
   220
 17. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.380
  Допаѓања:
  3.124
 18. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.516
  Допаѓања:
  1.851
 19. UnPaso

  UnPaso Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2013
  Пораки:
  1.002
  Допаѓања:
  243
  Пол:
  Женски
 20. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.380
  Допаѓања:
  3.124

Сподели ја оваа страница