1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Таблети за слабеење

Дискусија во 'Диети' започната од sesilija, 24 април 2010.

  1. sandricka1

    sandricka1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 август 2010
    Пораки:
    47
    Допаѓања:
    10
    sand.tami@yahoo.com ........................poveli vidi me pred i potoa pa kazi dali ne me zanima..ako nekoj stanese orangutan..JAS PRVA KE STANEV ;)
     
  2. sandricka1

    sandricka1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 август 2010
    Пораки:
    47
    Допаѓања:
    10
    herbalajf nudi dobri i zdravi proizvodi na pole vrata da stavis i na covek usta da zatvoris e tesko... FAKTI....samo na FAKTI veruvam
     
  3. sandricka1

    sandricka1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 август 2010
    Пораки:
    47
    Допаѓања:
    10
    koga go izfrlila blagoto lebot i sportuvala za sto i bil potreben HERBALIFE? ic nisto ne i trebalo ni herbalife ni slim line...:)))
     
  4. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    денес ми е 5ти ден и -3.5 кг :) веќе почнува да се приметува разликата... само нешто ми е чудно... ако ги земам на гладно срце, тогаш цел ден не ми се јаде навистина, но ако јадам нешто, и после ги земам, пак имам апетит :worried: не знам зашто така :(
     
  5. senza.parole

    senza.parole Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 септември 2010
    Пораки:
    3.451
    Допаѓања:
    22.755
    Пол:
    Женски
    Tie od 12 se 600 denari... :)
     
  6. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    да да ми кажаа..сепак фала :D ама мислам дека нема да ми требаат доволни ке ми бидат само овие :lol:
     
  7. senza.parole

    senza.parole Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 септември 2010
    Пораки:
    3.451
    Допаѓања:
    22.755
    Пол:
    Женски
    Vaziiii, ama te molam izvestuvaj ne za rezultatite, oti se mislam dali da gi poracam i jas :)
     
  8. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    да да ќе ви пишувам обавезно, за да видиме дали ке има резултати (сега за сега има ке видиме за иднина) за ако нема да не се трошите за џабе, ама еве кај мене, има, навистина, и јас бев скептик на почеток, а башка и не се ефтини, ама ете :D работат кај мене сега за сега :)
     
  9. Pla4ka

    Pla4ka Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 декември 2009
    Пораки:
    228
    Допаѓања:
    160
    Доволно препукувања прочитав веке напоменав дека и јас ги користам Слим и работата е да го намали апетитот ,а впрочем и тоа и го прави јас сум задоволна што не си ги вратив кг сега сум на таблети добро ми е што можам да си каснам сто сакам ама количински неможеш па и колку и да ти е вкусно толку неможеш повеке тоа е супер за мене зборам .
    Доколку пак го смениш начинот на исхрана што подразбира повеке овошје зеленчук течности уште подобри резултати ке има ,затоа без залажување ова е добар начин да се почне со промена која нема да биде болна и исцрпувачка со гладување .Затоа препорачувам во зависност колку кг сакате да симнете да си направите еден план и крајна цел која сакате да ја постигнете и да се раководите според тоа а Слим можат да ви бидат помош во вашата истрајност.
     
  10. Lacrimosa

    Lacrimosa Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2010
    Пораки:
    1.833
    Допаѓања:
    2.930
    Пол:
    Женски

    А праша колку отприлика се слабее од 12 таблетки? :)
     
  11. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    епа не знам :?: кај секој е различно тоа... зависи до организамот, ама 2-3 кг сигурна сум дека ке симнеш со 1 :D
     
  12. Andrijani4ka

    Andrijani4ka Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 септември 2010
    Пораки:
    15
    Допаѓања:
    0

    кај да си купам и јас слим лине, колку пари се и како се пијат???
     
  13. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    ќе си најдеш некој што е зачленет во таа фирма :D и ќе нарачаш... :) 1850 36 капсули се пие 1 на ден... прочитај си од 1ва страна ке ти се разјасни како се користат :)
     
  14. femina74

    femina74 Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 септември 2010
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    2
    TABLETI-Ne.PROBAJ SO INHUA-CAJ I ODI NA FITNES ILI AEROBIK
     
    На eleni23 му/ѝ се допаѓа ова.
  15. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Ме мрзеше да ги прегледам погоре мислењата, ама баш вчера гледав една девојка на еден форум со Herba Life ослабела многу, премногу... Дури не се познава дека е истата личност! Се запрепастив. И тоа за многу кратко време. За некои 3 месеци... :o
     
  16. kikadzoce

    kikadzoce Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 септември 2010
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    turbo fast poveke gi nema bidejki se vo spor so herba fast zaradi brendot no konecno uspev i si najdov 10 kutii skrisno i sum mnogu srekna btw ne se lazete herba fast se nula za turbo fast bidejki herba fast nema da ti pomognam ni da namalis apetit ni nisto zivo davanje pari
    [mod-kirilica:3907unps][/mod-kirilica:3907unps]
     
  17. JuLleE

    JuLleE Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јануари 2010
    Пораки:
    17.176
    Допаѓања:
    235.039
    Oд овие слим лајн ослабнаа многу девојки,ама мене ми е страв да ги земам.Mожеби затоа што си иам патено од такви ствари и сеа ми е шубе,ама луѓето се топат.A пиев порано едни други апчиња и си закачив бактерија и плус ни килограм не смакнав,и за џабе си ги лупнав парите и се разболев така да сеа колку и да се топат не ги зимам.Tоа ти е искуство,и тоа лошо,па затоа нема да јадам чоколатце,ќе апстинирам ама нема барем да му ја мислам.
     
  18. didija

    didija Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    222
    Допаѓања:
    118
    ludoto19 те молам кажи ми дали имаш енергија во текот на денот? Се чувствуваш ли преморено? Дали имаш проблеми со желудникот(од недоволното јадење)? ДАли имаш потреба да пиеш многу вода? Во глобала ме интересира како се осеќаш од кгоа почна да ги пиеш апчињата :)
    Ти благодарам :)
     
  19. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    не, си имам енергија, нормално си се осекам, само што многу вода ми се пие и устатата брзо ми се суши.... :) а друго не сум приметила ништо посебно...само јас кажам на гладно срце кога ке ги земам не ми се јаде, а ако сум предходно доручкувана,и после 15 мин земам капсула, тогаш... :| пак ми се јаде, онака малце осекам глад..и немам проблеми зо желудникот :D
     
  20. veri

    veri Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2010
    Пораки:
    3.061
    Допаѓања:
    1.477
    Кој ден ти е Лудо :) почнаа ли да се гледат резултатите? :*