Честитки

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од RainBow, 22 јуни 2010.

 1. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.396
  Допаѓања:
  3.830
  Пол:
  Женски
  аУ
  Ани се извинувам :swear:
  Честитки за веридбата :$ :*
   
  На Annie.mk1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.271
  Допаѓања:
  2.581
  Ани честитки и од мене за веридбата :* .
   
  На Annie.mk1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.133
  Допаѓања:
  2.398
  Честитки Ани,се најдобро :) :*
  [​IMG]
   
  На Annie.mk1 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.005
  Честити и од мене Ани,чекаме покана за свадба :D
   
  На Annie.mk1 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  507
  Честитки,мила Ани ,се најубаво :* :*
   
  На Annie.mk1 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.713
  Допаѓања:
  3.938
  честитки Ани :party:
  за вереничкиот прстен 8)
   
  На Annie.mk1 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.932
  Допаѓања:
  9.095
  Пол:
  Женски
  Честитки Ани за веридбата, се најдобро :) :* :hug:
   
  На Annie.mk1 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Serafima

  Serafima Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 октомври 2010
  Пораки:
  1.206
  Допаѓања:
  20.115
  Annie.mk1 честитки и од мене.
  Вечно да бидете заедно и вечна да биде вашата љубов :* :inlove: .
   
  На Annie.mk1 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.535
  Ани честито, ти пожелувам се најубаво :* :hug:
   
  На Annie.mk1 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.740
  Допаѓања:
  5.463
  Честитки Ани од мене и се најубаво многу среќа да ве следи....! :party: :party:
   
  На Annie.mk1 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. maca99

  maca99 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  1.820
  Допаѓања:
  1.648
  НАТАША-ЧЕСТИТА ВЕРИДБА,БИДЕТЕ СРЕЌНИ И ВЕЧНИ :inlove:
   
  На N.A.T.A.S.A му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Divinebutterfly

  Divinebutterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  2.926
  Допаѓања:
  9.833
  Пол:
  Женски
  Честитки на АНИ и НАТАША! Баш ми е мило за вас двете и ви посакувам се најубаво!
   
  На N.A.T.A.S.A му/ѝ се допаѓа ова.
 13. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.363
  Допаѓања:
  2.394
  Happy Birth Day на Анни и Наташа ....

  И на нашиот менаџер Андре Вилас Боас
  Да ти се множат годините и многу титули да ни донесеш оти 35 нема да го дочекаш !!! :devil:
  Се зезам ај ЛШ не мора повеќе :wasntme: :^: :party: :dance:
   

  Прикачени фајлови:

 14. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.585
  Епа ај Ани и Нате со среќа нека ви е, само добри мигови и среќни денови да ви ја красат иднината.
   
  На N.A.T.A.S.A му/ѝ се допаѓа ова.
 15. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  3.261
  Допаѓања:
  3.266
  честитки наташа да ви е се најубаво ;)
   
  На N.A.T.A.S.A му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Hopeful

  Hopeful Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  998
  Допаѓања:
  1.444
  Ани и Наташа, честитки за веридбите, се најубаво да ви е и среќа и љубов да ве прати цел живот!
  Кенди, честитки за внучето, драво и живо нека е!
  Неса, здраво и живо да ти е синчето, големо да расте! (извини што доцнам со честиткава)
   
  На N.A.T.A.S.A му/ѝ се допаѓа ова.
 17. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.717
  Допаѓања:
  5.062
  Честитки и од мене :)
   
 18. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.133
  Допаѓања:
  2.398
  Честитки Наташа, многу среќа нека ве следи :) :*
   
  На N.A.T.A.S.A му/ѝ се допаѓа ова.
 19. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.740
  Допаѓања:
  5.463
  Честитки Наташа и се најубаво ! :)
   
  На N.A.T.A.S.A му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Divinebutterfly

  Divinebutterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  2.926
  Допаѓања:
  9.833
  Пол:
  Женски
  Честитки Cynthia за внучето,да ви е здраво и живо,големо да расти и да ве радува! :party: :sun:
   
  На Cynthia му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели ја оваа страница