ТЕМА: Добар гинеколог?

Мислење 14 Сеп 2012, 12:00

vesnickaaa напиша:Devojcinja, ima nekoj nekakvo iskustvo so Tase Cvetanovski? Ili ako znaete nekoj dobar ginekolog vo Kisela voda.
Fala :))))

Јас сум кај Тасе и мене докторот ми е супер :D
Аватар на корисникот
Mravce

Сино цветче
 
164149
Мислења: 291
Зачленет: 11 Мар 2012, 11:24
Слика

Слика

Мислење 14 Сеп 2012, 13:22

Здраво зенски јас вцера бев на преглед кај ДР ЛОЗАНКОВСКИ прв пат правев ехо и гинеколошки преглед не беше толку страшно. но моето прашајне е ми даде ампичина дабростон дали мислите дека од нив ке забременам :)
Аватар на корисникот
gladiola

Сино цветче
 
13019
Мислења: 299
Зачленет: 06 Сеп 2012, 22:07
<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lb1f.lilypie.com/udglp1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie First Birthday tickers" /></a>

Мислење 14 Сеп 2012, 16:18

Iskustvo so Dr. Elizabeta Milanova od Sv. Nedela?

blagodaram :)
Dreamy

Фем почетничка
 
00
Мислења: 1
Зачленет: 14 Сеп 2012, 16:10

Мислење 14 Сеп 2012, 22:28

Девојки,бил ли некој во медика плус кај др Влатко мислам дека се викаше?Сакам да одам кај него ама не знам дали е добар.
kleopatra11

Бело цветче
 
813
Мислења: 52
Зачленет: 03 Дек 2009, 17:56

Мислење 14 Сеп 2012, 22:31

vesnickaaa напиша:Devojcinja, ima nekoj nekakvo iskustvo so Tase Cvetanovski? Ili ako znaete nekoj dobar ginekolog vo Kisela voda.
Fala :))))

Дефинитивно одличен доктор и дијагностичар јас сум кај него.
Аватар на корисникот
love23

Зелено цветче
 
872658
Мислења: 717
Зачленет: 08 Дек 2010, 11:01
Не го прави она што не сакаш да ти го прават!
Слика

Мислење 16 Сеп 2012, 11:08

Lady07 напиша:а дали бил некој кај д р коруновски кај мвр што е и да ми каже колку чини преглед и како се одвива се и број ако имате фала :)

Коруноски е супер -се што те интересира прашај ке ти објасни ,ако го определиш за матицен,не е скапо,мене за ехо,за микробиолошки тестови(4) за пап ме фати 1000 вклучувајки во нив ги и тие 350 на микробиологија во дрзавна што ми ги земаа ,д-рот е супер и си ја знае работата нормално
Аватар на корисникот
ilence

Сино цветче
 
8385
Мислења: 186
Зачленет: 19 Фев 2012, 12:43
Секој момент нова вистина,ни случајно,ништо не е случајно,зошто не знаеме минутата што ни носи,а не па годината.

Мислење 16 Сеп 2012, 11:55

ilence напиша:
Lady07 напиша:а дали бил некој кај д р коруновски кај мвр што е и да ми каже колку чини преглед и како се одвива се и број ако имате фала :)

Коруноски е супер -се што те интересира прашај ке ти објасни ,ако го определиш за матицен,не е скапо,мене за ехо,за микробиолошки тестови(4) за пап ме фати 1000 вклучувајки во нив ги и тие 350 на микробиологија во дрзавна што ми ги земаа ,д-рот е супер и си ја знае работата нормално

кај мвр -кај државна болница, или онаму каде што се вадат пасоши кај мкц, малку офф топик но стварно не ми текнува каде беше :?: мвр...може дами појасниш
и уште нешто треба сама да ги носиш на државно примероците или он ги прави сите тестови?
Аватар на корисникот
kolovoz

Зелено цветче
 
384368
Мислења: 646
Зачленет: 09 Мај 2011, 20:39
GIRLS are like phones.We love to be held, talked too,but if you press the wrong button you'll be disconnected!

Мислење 16 Сеп 2012, 21:14

gladiola напиша:Здраво зенски јас вцера бев на преглед кај ДР ЛОЗАНКОВСКИ прв пат правев ехо и гинеколошки преглед не беше толку страшно. но моето прашајне е ми даде ампичина дабростон дали мислите дека од нив ке забременам :)

Od dabroston sigurno nema da zabremenis... Toa e progesteronski preparat , ti go dal da ti go izregulira ciklusot
Аватар на корисникот
ana-33

Бело цветче
 
1447
Мислења: 95
Зачленет: 04 Мај 2012, 13:05

Мислење 23 Сеп 2012, 11:11

Mravce напиша:
vesnickaaa напиша:Devojcinja, ima nekoj nekakvo iskustvo so Tase Cvetanovski? Ili ako znaete nekoj dobar ginekolog vo Kisela voda.
Fala :))))

Јас сум кај Тасе и мене докторот ми е супер :D

ме интересира каде точно се наоѓа Тасе Цветановски, и дали е добар. И мене ме интересира ако знаете добар гинеколог во кисела вода :)
Аватар на корисникот
caki.83

Бело цветче
 
3388
Мислења: 67
Зачленет: 22 Дек 2010, 14:00
Слика

Мислење 23 Сеп 2012, 15:51

Цветановски се наоѓа одма спроти билна аптека,кај зоил...нема шанси да утнеш,има голема реклама на зградата :D
Аватар на корисникот
vickyy90

Жолто цветче
 
5851010
Мислења: 1436
Зачленет: 27 Ное 2011, 13:50

Врати се на Здравствени проблеми

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: pili и 10 гости