Серии и емисии

Коментари, критики и дискусии за телевизиски серии, емисии и шоуа.

Подреди по:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. RainBow
  Одговори:
  9.519
  Прегледи:
  231.341
 2. t.w.e.e.t.y
  Одговори:
  9.477
  Прегледи:
  484.008
 3. Primadonna
  Одговори:
  8.355
  Прегледи:
  319.195
 4. Maturantka
  Одговори:
  3.636
  Прегледи:
  160.259
 5. rossonerka
  Одговори:
  3.457
  Прегледи:
  124.559
 6. American.Woman
  Одговори:
  3.381
  Прегледи:
  158.964
 7. Barbica
  Одговори:
  2.767
  Прегледи:
  152.532
 8. dusicka.musicka
  Одговори:
  2.617
  Прегледи:
  122.106
 9. Yipman2
  Одговори:
  2.582
  Прегледи:
  131.501
 10. BI-44
  Одговори:
  1.830
  Прегледи:
  155.970
 11. viki44e
  Одговори:
  1.824
  Прегледи:
  86.724
 12. Umbrella22
  Одговори:
  1.524
  Прегледи:
  83.929
 13. dragan4eDR
  Одговори:
  1.218
  Прегледи:
  44.241
 14. eemmiilliijjaa
  Одговори:
  1.212
  Прегледи:
  80.438
 15. dragan4eDR
  Одговори:
  1.199
  Прегледи:
  77.781
 16. wolf4e
  Одговори:
  952
  Прегледи:
  32.909
 17. BI-44
  Одговори:
  915
  Прегледи:
  57.574
 18. Elennaa
  Одговори:
  888
  Прегледи:
  47.895
 19. Snow-Queen
  Одговори:
  808
  Прегледи:
  31.985
 20. baguf4e
  Одговори:
  744
  Прегледи:
  42.577

Опции за редоследот на темите

Се вчитува...