Серии и емисии

Коментари, критики и дискусии за телевизиски серии, емисии и шоуа.

Подреди по:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Jason123
  Одговори:
  380
  Прегледи:
  23.240
 2. velesanka
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1.843
 3. Hipster
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1.042
 4. figgiMK
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  442
 5. AnaKarenina
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1.290
 6. black-angel
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  466
 7. the-girl1
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1.302
 8. the-girl1
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1.038
 9. danichap
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  2.321
 10. Shana
  Одговори:
  112
  Прегледи:
  7.127
 11. MissCupcake
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  659
 12. Leeloo
  Одговори:
  67
  Прегледи:
  3.451
 13. blonde_supergirl
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  144
 14. SeaMermaid
  Одговори:
  98
  Прегледи:
  8.102
 15. SOVRSENSTVO
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2.264
 16. Stephen Amell
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  354
 17. glow
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  338
 18. malecko5
  Одговори:
  105
  Прегледи:
  14.448
 19. Giovanna
  Одговори:
  79
  Прегледи:
  5.423
 20. Sanjichka007
  Одговори:
  644
  Прегледи:
  49.657

Опции за редоследот на темите

Се вчитува...