Црна Ружа
Последна активност:
20 март 2021
Се зачлени на:
28 март 2017
Пораки:
940
Допаѓања:
3.490
Поени од трофеи:
186
Пол:
Машки

Црна Ружа

Истакнат член, Машки

Последна посета на Црна Ружа:
20 март 2021
  1. Someonespecial
   Someonespecial
   Фалеше со урнебесиве :D Welcome back! :)
   П.С. @+++ е крив за инспирацијата!!1 xD
   1. На Црна Ружа и +++ им се допаѓа ова.
   2. Црна Ружа
    Црна Ружа
    Благодарам за добредојдето :) Good to be back, се надевам дека си поминавте убаво за празнициве :)
    7 јануари 2018
  2. Lianna Anna
   Lianna Anna
   Бајги те заглавиле во сектата изгледа. Welcome Back.
   1. На Црна Ружа му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Црна Ружа
    Црна Ружа
    Thanx :) Премногу траат ова ритуаливе, не можеш рандом демонче да повикаш за 24 часа. Back to reality, го повредив зглобот од десната рака и не можев да куцам така да подалеку од нет бев :)
    18 декември 2017
  3. Someonespecial
   Someonespecial
   Ау, се наежив од расказот... браво! :x Одамна не сум прочитала нешо толку многу мрачно, а прејако! :)))
   1. На Црна Ружа му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Црна Ружа
    Црна Ружа
    Благодарам на убавите зборови :) Едно време се интересирав за веселата тема Трета светска и шкрабав такви ствари, имав нешто слично и со еден мачор ама ова испадна подобро, љубовта вс. крајот на светот.
    25 ноември 2017
   3. Someonespecial
    Someonespecial
    ...Ама сепак нема фајде од дистопии и секташење, успехот лежи во kukle литература, брат!
    Глеј, еден краток изблик на врвната литературна уметност...

    https://i.imgur.com/v6LNClN.jpg

    *rofl*
    22 декември 2017
   4. Црна Ружа
    Црна Ружа
    Треба да учиме од Драган, со еден збор (kukle) успеа да се вивне во врвот на мкд литерарниот свет а не како нас со радиоактивни мачори, ама предоцна е веќе, Драган го освои пазарот, ги зароби женските срца :)
    23 декември 2017
 • Се вчитува...
 • Се вчитува...
 • За

  Пол:
  Машки

  Потпис

  MORGENSTERN