Членови кои ја/го следат Црна Ружа

 1. Anaxandra

  Истакнат член
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  166
 2. Briar Rose

  Популарен член, Женски, од Planet Earth
  Пораки:
  2.384
  Допаѓања:
  13.611
  Поени од трофеи:
  296
 3. Gosh

  Мразачка на луѓе
  Пораки:
  1.844
  Допаѓања:
  26.114
  Поени од трофеи:
  446
 4. Indiegurl

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  382
  Допаѓања:
  797
  Поени од трофеи:
  176
 5. Joi

  Популарен член
  Пораки:
  605
  Допаѓања:
  1.989
  Поени од трофеи:
  276
 6. M.B.

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  71
  Поени од трофеи:
  51
 7. Miss.A.

  Истакнат член, Женски, од Bangkok, Thailand
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  2.298
  Поени од трофеи:
  166
 8. Yipman2

  Форумски идол, 29
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.984
  Поени од трофеи:
  476
 9. ♣ Alba Viduam ♣

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  331
  Допаѓања:
  2.153
  Поени од трофеи:
  136