Форумџика на годината 2020
1mama
Последна активност:
27 февруари 2016
Се зачлени на:
25 февруари 2013
Пораки:
80
Допаѓања:
37
Поени од трофеи:
86

Ги следи 2

Следбеници 2

Пол:
Женски

1mama

Истакнат член, Женски

Sto I da e ke pomine :) 25 март 2015

Последна посета на 1mama:
27 февруари 2016