1wisdom
Последна активност:
13 јуни 2011
Се зачлени на:
4 април 2011
Пораки:
1
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
64
Локација:
Скопје.

1wisdom

Истакнат член, од Скопје.

Последна посета на 1wisdom:
13 јуни 2011