1. Планирана е кратка техничка интервенција во 00:30 ч. (25.09.2020). Очекуваме прекин во времетраење од 15-30 минути. Ви благодариме за трпението!
4spasovski
Последна активност:
28 декември 2012
Се зачлени на:
3 декември 2009
Пораки:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
100

4spasovski

Истакнат член

Последна посета на 4spasovski:
28 декември 2012