a.nuska
Последна активност:
12 јули 2018
Се зачлени на:
6 јуни 2011
Пораки:
200
Допаѓања:
63
Поени од трофеи:
181

a.nuska

Истакнат член

Последна посета на a.nuska:
12 јули 2018
  1. macence4
   macence4
   Zdravo a.nuska do kaj si so dietata ja zavrsi?koj e rezultatot poz
  2. macence4
   macence4
   Здраво а.нушка сакам да те прашам што јадиш и како ја комбинираш храната и колку време планираш да ја држиш
   1. На a.nuska му/ѝ се допаѓа ова.
   2. a.nuska
    a.nuska
    шести ден ми е денес...малку денеска каснав сирнце само...инаку јадам само пилешко риба јајца и салати само то и понекогаш некоја маслинка незнам што друго да јадам .....оланирам најмалку 14 дена да ја држам...ти што јадиш?
    25 јануари 2015
   3. macence4
    macence4
    И јас истото го јадам понекогаш каснувам и свинско,колбаси и чадено И јас планирам до петок да ја држам тогаш ми е 14ден се надевам ке издржам позз
    25 јануари 2015
   4. a.nuska
    a.nuska
    ајде те чекам да кажиш колку имаш симнато
    26 јануари 2015
 • Се вчитува...
 • Се вчитува...