adele19
Последна активност:
21 август 2013
Се зачлени на:
28 февруари 2011
Пораки:
8
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
61

Следбеници 2

adele19

Истакнат член

Последна посета на adele19:
21 август 2013