AffyJelenator
Последна активност:
3 август 2015
Се зачлени на:
14 мај 2014
Пораки:
85
Допаѓања:
35
Поени од трофеи:
26

Ги следи 1

Следбеници 2

Пол:
Женски

AffyJelenator

Активен член, Женски

Последна посета на AffyJelenator:
3 август 2015