Afrodita25
Последна активност:
6 август 2015
Се зачлени на:
3 декември 2012
Пораки:
193
Допаѓања:
73
Поени од трофеи:
86

Следбеници 4

Afrodita25

Истакнат член

Последна посета на Afrodita25:
6 август 2015
  1. kala86
   kala86
   Jas sum od BT. Imam odeno kaj Jane vo Prihomedika ama ne sum zadovolna. Probaj kajTomislav od Neurodent. Pozdrav
   1. Afrodita25
    Afrodita25
    И јас не сум задоволна од Јане. А др Томислав ти даде терапија или психотерапија
    18 декември 2014
   2. Afrodita25
    Afrodita25
    Инаку фала секоја информација ми е добредојдена
    18 декември 2014
   3. kala86
    kala86
    За психотерапија во Битола не знам дали има некој што прави. Мене ми даде терапија,контроли на месец и разговор околу пола саат,ама како доктор мене ми се допадна. За психотерапија подобро да побараш некој психолог. Поздрав
    18 декември 2014
  2. lina.ina
   lina.ina
   Jas sum od bt pozz
  3. lina.ina
   lina.ina
   Znaci kaj petar talevski bil dobar ama sea ne soslusva covekot za zal i samo mi lupa apcina ama nz kaj da se obratam sea pak gi namalvam nekoi od bitola odat psihomedikaulica stiv naumov tie dvata sekolku so znam
   1. Afrodita25
    Afrodita25
    Имам слушано за Петар Талевски дека бил добар ама многу пиел. Кај Јани во психомедика бев и воопшто не сум задоволна. А кој е тој Драгољуб? Последно бев кај др Драги Јанакиевски, по препорака ама не работи приватно, треба закажвање и чекање. Инаку ќе успееш и ти и да родиш, има многу со оваа состојба како шо читав. Тешко е ама мора да се бориме. Најтешко е шо останатите неможат да разберат како ни е
    14 декември 2014
  4. lina.ina
   lina.ina
   Sostojbata se vraka za zal :/ ama ne znaci deka kaj site jas piam povtorno otkako mi se vrate heleks i ekicea sakam da odam kaj Dragoljub kako na razgovor odev na seansa i kaj petar talevski ama ti preporacvam da ne odis ..i samo hrabfo i napred dobro znam kako se osekas prednost eimas dete jas kako ke se mazam koga dete a 28 god imam ama zdravje poz ubava vecer :*
 • Се вчитува...
 • Се вчитува...
 • Потпис

  [​IMG]