Членови кои ги следи agnes

 1. Flower27

  Популарен член, Женски, од up in the space
  Пораки:
  1.500
  Допаѓања:
  4.066
  Поени од трофеи:
  326
 2. nena2010

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  3.765
  Допаѓања:
  25.893
  Поени од трофеи:
  476
 3. Offspring

  Форумски идол
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.859
  Поени од трофеи:
  506
 4. sladok-bitola

  Истакнат член
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  46
  Поени од трофеи:
  91
 5. Snow-Queen

  Форумски идол, Женски, 28, од Скопје
  Пораки:
  15.253
  Допаѓања:
  14.967
  Поени од трофеи:
  466