Alegriaa
Последна активност:
8 декември 2015
Се зачлени на:
6 декември 2011
Пораки:
335
Допаѓања:
260
Поени од трофеи:
196

Ги следи 2

Следбеници 4

Пол:
Женски
Роденден:
октомври 12
Локација:
Куманово

Alegriaa

Истакнат член, Женски, од Куманово

Последна посета на Alegriaa:
8 декември 2015