Членови кои ги следи Alek13

 1. dancing.queen

  Популарен член, од на врвот на Ајфелова
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  1.087
  Поени од трофеи:
  296
 2. emka-semka

  Истакнат член
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101
 3. pink4ever

  Популарен член, од Bo Париз на Ајфелова ^^
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.007
  Поени од трофеи:
  316
 4. Skorpija87

  Истакнат член, од TAMO GDE VECNO SUNCE SIJA
  Пораки:
  314
  Допаѓања:
  68
  Поени од трофеи:
  116
 5. Strumfeta93

  Популарен член, од Smurfland
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.850
  Поени од трофеи:
  316
 6. tamy

  Истакнат член
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  116