alekce83
Последна активност:
11 март 2021
Се зачлени на:
5 февруари 2012
Пораки:
903
Допаѓања:
1.132
Поени од трофеи:
296

Ги следи 3

Следбеници 3

Пол:
Женски

alekce83

Популарен член, Женски

Успехот доаѓа кога продолжуваме да даваме сè. Универзумот ќе се погрижи за сè друго. 30 октомври 2014

Последна посета на alekce83:
11 март 2021