Форумџика на годината 2020

Членови кои ја/го следат aleks26

 1. Lalay

  Активен член
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  34
 2. Mekana

  Активен член, од Скопје
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  31
 3. misteriozna1

  Активен член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  31
 4. Дискретниот

  Истакнат член, Машки
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  218
  Поени од трофеи:
  146