Aleksoska
Последна активност:
15 февруари 2011
Се зачлени на:
1 декември 2009
Пораки:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
100
Локација:
Skopje
Професија:
studentka

Aleksoska

Истакнат член, од Skopje

Последна посета на Aleksoska:
15 февруари 2011