Amelie
Последна активност:
16 мај 2012
Се зачлени на:
2 декември 2009
Пораки:
46
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
116

Следбеници 2

Локација:
Skopje

Amelie

Истакнат член, од Skopje

Последна посета на Amelie:
16 мај 2012