Членови кои ја/го следат Amelie

 1. capri

  Истакнат член
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  23
  Поени од трофеи:
  166
 2. GordanaL

  Истакнат член
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  201