Членови кои ја/го следат Amore

 1. anije

  Истакнат член
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  38
  Поени од трофеи:
  151
 2. kondor1609

  Истакнат член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101
 3. martine

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  402
  Допаѓања:
  1.566
  Поени од трофеи:
  246
 4. shy

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  85
  Поени од трофеи:
  216
 5. srcenceee

  Истакнат член
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101