Членови кои ја/го следат anamarija..xD

 1. b.99

  Активен член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 2. elena.99

  Активен член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  30
 3. In..Love

  Истакнат член
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  76
 4. punkrocker-girl

  Активен член, од Градски парк
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  11