Членови кои ја/го следат anastasija85

 1. Belko

  Активен член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  31
 2. Ilina.Leo

  Истакнат член
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  64
 3. Jack

  Истакнат член, од nova gorica
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  61
 4. Katerinceee

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Поени од трофеи:
  296
 5. NotInLove88

  Истакнат член, од lost in Neverland........
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  77
  Поени од трофеи:
  116
 6. pikolino

  Истакнат член
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  52
  Поени од трофеи:
  206
 7. sleepingbeauty

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  540
  Поени од трофеи:
  226
 8. zoki55sk

  Активен член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  30