Anely
Последна активност:
5 јули 2011
Се зачлени на:
1 април 2011
Пораки:
788
Допаѓања:
224
Поени од трофеи:
156

Ги следи 1

Следбеници 2

Локација:
Велес

Anely

Истакнат член, од Велес

Последна посета на Anely:
5 јули 2011