AnGel.fire
Последна активност:
22 октомври 2014
Се зачлени на:
5 август 2011
Пораки:
533
Допаѓања:
221
Поени од трофеи:
156

Следбеници 3

Локација:
Скопје

AnGel.fire

Истакнат член, од Скопје

Последна посета на AnGel.fire:
22 октомври 2014