Членови кои ја/го следат Angel.m49

 1. DivineFM

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  122
  Поени од трофеи:
  226
 2. kolovoz

  Популарен член
  Пораки:
  1.179
  Допаѓања:
  4.018
  Поени од трофеи:
  286
 3. Мамичка3

  Активен член, Женски
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  16