angel4e121
Последна активност:
20 декември 2011
Се зачлени на:
6 август 2010
Пораки:
687
Допаѓања:
291
Поени од трофеи:
216
Локација:
español (:

angel4e121

Истакнат член, од español (:

Последна посета на angel4e121:
20 декември 2011
  1. Сѐ уште нема пораки на профилот на angel4e121.
 • Се вчитува...
 • Се вчитува...
 • За

  Локација:
  español (:

  Потпис

  ╔═╗╔═╗╔═══╗╔═══╗╔═══╗╔═══╗╔═══╗╔═╗─╔╗╔══╗╔═══╗
  ║║╚╝║║║╔═╗║║╔═╗║║╔══╝╚╗╔╗║║╔═╗║║║╚╗║║╚╣╠╝║╔═╗║
  ║╔╗╔╗║║║─║║║║─╚╝║╚══╗─║║║║║║─║║║╔╗╚╝║─║║─║║─║║
  ║║║║║║║╚═╝║║║─╔╗║╔══╝─║║║║║║─║║║║╚╗║║─║║─║╚═╝║ ║║║║║║║╔═╗║║╚═╝║║╚══╗╔╝╚╝║║╚═╝║║║─║║║╔╣╠╗║╔═╗║