Членови кои ги следи angela.16

 1. Kuklaa

  Активен член, од Skopje
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  31
 2. RainBow

  Глобален модератор, Женски
  Пораки:
  18.873
  Допаѓања:
  47.293
  Поени од трофеи:
  556
 3. supergirl22

  Истакнат член, од Hollywood
  Пораки:
  127
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  91
 4. TheaEsposito

  Популарен член, од Wonderland.
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.459
  Поени од трофеи:
  316