Членови кои ги следи Angelceto

 1. Annath

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  15.773
  Допаѓања:
  133.801
  Поени од трофеи:
  566
 2. Go-Girl

  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  Поени од трофеи:
  316
 3. Hipica

  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.762
  Поени од трофеи:
  456
 4. karak

  Популарен член
  Пораки:
  4.155
  Допаѓања:
  4.923
  Поени од трофеи:
  326
 5. Katja.efremova

  Истакнат член
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  78
  Поени од трофеи:
  156
 6. Milickaa

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  166
 7. promeneta

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  384
  Допаѓања:
  12.543
  Поени од трофеи:
  306
 8. realGirl

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.354
  Допаѓања:
  6.671
  Поени од трофеи:
  346
 9. TheKiketoo

  Популарен член, од The Grey area...
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  Поени од трофеи:
  316
 10. Wild.Child

  Популарен член
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.682
  Поени од трофеи:
  356