Ann-13
Последна активност:
23 март 2019
Се зачлени на:
9 јануари 2014
Пораки:
9
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
154
Пол:
Женски
Роденден:
август 16

Ann-13

Истакнат член, Женски

Во оваа земја го измешавме тоа што го сакаме со тоа што ни е потребно. Храната ти е потребна, а сладоледот од чоколадо е нешто што го сакаш. 14 декември 2016

Последна посета на Ann-13:
23 март 2019