Членови кои ги следи anna-tessa

 1. Anna-Banana

  Популарен член, Женски, од На штиците што живот значат.
  Пораки:
  3.726
  Допаѓања:
  4.808
  Поени од трофеи:
  326
 2. Barca-Gril

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  868
  Допаѓања:
  923
  Поени од трофеи:
  296
 3. Dobie

  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  240
  Поени од трофеи:
  256
 4. frutisima

  Активен член
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  16
 5. sadgirl21

  Форумски идол
  Пораки:
  7.317
  Допаѓања:
  8.379
  Поени од трофеи:
  416
 6. Sara.Be

  Истакнат член, Женски, од Italia..... <3 <3 :*
  Пораки:
  160
  Допаѓања:
  117
  Поени од трофеи:
  216
 7. Summerlover

  Форумски идол
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.884
  Поени од трофеи:
  476
 8. Trendafilka

  Форумски идол, од 221B Baker Street
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.501
  Поени од трофеи:
  456